jcocheitrs theaters b.v. Tuschinski Film Distribution bv vraagt zo spoedig mogelijk een ASSISTENT(E) AFD. BOOKING Sollicitaties schriftelijk aan Hobbemastraat 10, t.a.v. de heer Aarts of na telefonische afspraak, telefoon 020-718181 (t. 232) hoofd afdeling filmproductie (mni./vri.) zoekt voor één van haar belangrijke nieuwe vestigingen een ervaren bedrijfsleider die in staat geacht mag worden de opening van dit nieuwe bioscoop-complex, per 1 april 1978, voor te bereiden. De in dienst treding dient zo spoedig mogelijk te geschieden, opdat een maximale periode beschikbaar is om zich in te werken. Sollicitaties: Jogchem's Theaters b.v. Postbus 190 Amersfoort t.a.v. drs. M. Sanders tel.nr. 033-51164 voor het Ministerie van Algemene Zaken t.b.v. de Rijksvoorlichtingsdienst, Afdeling Filmproductie De afdeling maakt deel uit van de Hoofdafdeling Productie Communicatiemateriaal waaronder tevens ressorteren de afdelingen Productie Publicaties en Productie Tentoonstellingen. De afdeling vervult een intermediaire rol tussen de opdrachtgevende rijksorganen en producenten van films, T.V.-spots en band-diapresentaties. De afdeling adviseert de opdrachtgevers m.b.t. het gebruik van deze media en begeleidt in technisch administratieve en financiële zin de onderscheiden producties. Taak: i.h.b. in teamverband met collega-afdelingshoofden geven van adviezen m.b.t. het al dan niet in gecombineerd gebruik van de onderscheiden media-typen gericht op voorlichting, instructie, werving e.d. Vereist: tenminste diploma VWO. Vaktechnische en financieel administratieve kennis op het gebied van filmproductie. Kennis op het gebied van communicatietechnieken (communicatie- doelstellingen/strategie/mediakeuze/creatieve uitwerking). Leiding gevende ervaring. Reclamebureau-ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f4870,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7-2109/3778 (in linker bovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Film | 1977 | | pagina 17