AFSCHEID DR. J. HULSKER Op 24 november jl. nam dr. JHulsker, onlangs afgetreden als voorzitter van de Stichting Productiefonds voor Neder landse Films, afscheid tijdens een infor mele receptie in de Cinetone Studio's. Sinds de oprichting van het fonds in 1956 heeft hij deel uitgemaakt van het bestuur. Oud-Bondsvoorzitter JBosman met zijn echtgenote René van Nie Nouchka van Brakel Frans Rasker, Olga Madsen en Wim Verstappen Henk Bos en Jan Dorrestijn In zijn jarenlange werkzaamheid ten behoeve van de ontwikkeling van de Nederlandse speelfilmproduktie heb ben tal van filmers en producenten met de heer Hulsker van gedachten ge wisseld over hun problemen en plan nen. Velen hebben deze gelegenheid aange grepen de heer Hulsker en zijn echtge note te ontmoeten. Op deze pagina een kleine greep uit het grote aantal aast en. A. KOOLHAAS VOORZITTER PRODUCTIEFONDS Het bestuur van de Stichting Produc tiefonds voor Nederlandse Films heeft tot voorzitter benoemd de heer A. Koolhaas, directeur van de Nederland se Filmacademie en schrijver van tallo ze romans en van diverse filmscenario's. Hij volgt in deze functie op Dr. J.Huls ker, voormalig Directeur-Generaal voor Culturele Zaken van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Jan Vrijman Werk, die sedert 1956 lid en sedert 1967 voorzitter van het Productie fonds was, en sinds kort zijn functie in het bestuur van dit fonds heeft be ëindigd. Het bestuur heeft thans de volgende samenstelling: A. Koolhaas, voorzitter; J.Th. van Taalingen, secretaris, Dr. A.G. van Deelen, M. Gerschtanowitz, J. Nijland en J. Wiegel, leden.

Film | 1977 | | pagina 18