racmicRcs *afc Oorspronkelijke titel: La Menace Nederlandse titel: Bedreiging Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Alain Corneau Hoofdrollen: Yves Montand, Carole Laure Uitgebracht door: Universal Film Agency b.v. Lengte 112 min. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 19-1-78 Inhoud: suspense thriller Oorspronkelijke titel: Barocco Nederlandse titel: idem Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: André Techiné Producer: André Genovès en Alain Sarde Hoofdrollen: Gerard Depardieu, Isabelle Adjani, Jean Claude Brialy Uitgebracht door: City Film Distribution b.v. Lengte: 2934 m. Keuring: 12 jaar Uitbrengdatum: 19-1-78 Inhoud: politieke thriller Oorspronkelijke titel: Le Hasard et la Violence Nederlandse titel: Geluk en geweld Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Philippe Labro Producer: Jacques-Eric Strauss Hoofdrollen: Yves Montand, Katharine Ross Uitgebracht door: City Film Distribution b.v. Lengte: 2254 m. Keuring: 12 jaar Uitbrengdatum: 2-2-78 Inhoud: psychologisch drama Oorspronkelijke titel: Barbara Broadcast Nederlandse titel: Het Naaktrestaurant Land van herkomst: V.S. Regisseur: Henry Paris Hoofdrollen: Annette Haven, Constance Money, Jamie Gillis Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2290 m. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum 9-2-78 Inhoud: sexfilm Oorspronkelijke titel: 'Doctor Vlimmen' Nederlandse titel: idem Land van herkomst: Nederland Regisseur: Guido Pieters Producer: Gerrit Visscher, Jef Vliegen Hoofdrollen: Peter Faber, Chris Lomme, Roger van Hooi Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 3011 m. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 23-2-78 Inhoud: verfilming boek

Film | 1978 | | pagina 12