racmicRcs ®&&mm. Oorspronkelijke titel: Pinkeltje Nederlandse titel: Pinkeltje Land van herkomst: Nederland Regisseur: Harry Geelen Producer: Pan Film/Cinecentrum In de hoofdrollen: Aart Staartjes, Wieteke van Dort, Bob de Lange Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2381 m. Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 29-6-'78 Inhoud: familiefilm naar de bekende kinderboekenfiguur Oorspronkelijke titel: American Hot Wax Nederlande titel: American Hot Wax Land van herkomst: V.S. Regisseur: Floyd Mutrux Producer: Art Linson In de hoofdrollen: Tim Mclntire, Fran Drescher, Jay Leno Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 88 min. Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 6-7-'78 Inhoud: herinneringen aan het rock and roll tijdperk Oorspronkelijke titel: La Zizanie Nederlandse titel: Onkruid vergaat niet Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Claude Zidi Producer: Christian Fechner In de hoofdrollen: Louis de Funès, Annie Girardot Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2650 m. Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 6-7-'78 Inhoud: Louis de Funès in de milieubusiness Oorspronkelijke titel: Viva Knievel Nederlandse titel: Nog 5 seconden om te leven Land van herkomst: V.S. Regisseur: Gordon Douglas Producer: Stan Hough In de hoofdrollen: Evel Knievel, Gene Kelly, Lauren Hutton, Red Buttons Uitgebracht door: Warner Bros. (Holland) B.V. Lengte: 2901 m. Toegang: 12 jaar Uitbrengdatum: 13-7-78 Inhoud: sensatie, stunts Oorspronkelijke titel: Thank God It's Friday Nederlandse titel: Thank God It's Friday Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Klane Producer: Rob Cohen In de hoofdrollen: Donna Summer The Commodores, Paul Jabara Uitgebracht door: Columbia Int. Films (Holland) B.V. Lengte: 2413 m. Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 20-7-78 Inhoud: discofilm

Film | 1978 | | pagina 14