JUBILEUM MEVROUW T.H.G. GROEN IN MEMORIAM INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER In restaurant Herberg 'De Rietschans', rustiek gelegen aan het Paterswoldse- meer te Haren/Eelde, werd het feit herdacht dat mevrouw T.H.G. Groen 45 jaar geleden bij het Bioscooprecla mebureau Actieffilm B.V. te Gronin gen in dienst trad. Dit bureau werd gesticht door de heer W. Quist, die na zijn overlijden werd opgevolgd door de heer A. van Bloe- mendaal. Mevrouw Groen klom op van rechter hand tot mede-directeur en bleef dit ook toen de heer van Bloemendaal zich terugtrok en nieuwe directieleden, de heren Drs. C.A. Voskuil en Drs. M. Sanders, hun intrede deden. Velen hadden met hun echtgenoten ge volg gegeven aan de uitnodiging om mevrouw Groen hulde te brengen en mede aan te zitten bij een lunch, welke te harer ere was georganiseerd op vrij dag 13 oktober. Er waren verscheidene gasten aanwe zig, die bioscoopbedrijven uit het hoge noorden vertegenwoordigden, waaron der oud-exploitanten, respectievelijk oud-directeuren. Voorts gaven enige ondernemers uit het bioscoopreclame bedrijf, waaronder een delegatie van het Bestuur van de Vereniging van Bioscoopreclame-Exploitanten, acte te présence. De heren Voskuil en Van Bloemendaal huldigden mevrouw Groen als een zeer bekwame en integere kracht, waarna mevrouw Groen allen dankte voor hun gelukwensen, de bloemen en de vele geschenken. In de ouderdom van 82 jaar is op 29 september 1978 overleden de heer G.J.M. Ruys, voormalig mede directeur van de B.V. Figi, die te Zeist twee gelijknamige bioscopen exploiteert. De bijzetting van de overledene in het familiegraf geschiedde op 3 ok tober jl. op de Algemene Begraaf plaats te Zeist. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: De ogen van Laura Mars (Eyes of Laura Mars) De complete verleiding (Portrait of seduction) Concorde (Concorde affair) Dag aap! (Bye bye monkey) Duitsland in de herfst (Deutschland im Herbst) Het genot om je te laten gaan (The joy of letting go) De kampioen (Matiloa) De klad in 't leven (Des enfants gatés) Moord onder de communie (Communion) Partnerruil (Wet rainbow) Spel met de appel (The game of the apple) Taboe (Tabu) Het tweede ontwaken van Christa Klages (Das zweite Erwachen der Christa Klages) Waterschapsheuvel (Watership down) Zeg dat ik haar liefheb (Dites-lui que je 1'aime) Dog soldiers (Dog soldiers) F.I.S.T. (F.I.S.T.) Iphigenia (Iphigenia) Misdaad als kinderspel (Attention, les enfants regardent) De wraak van de Rosé Panter (The revenge of the Pink Panther) The boys trom Brazil (The boys from Brazil) Game of death (Game of death) Mysteries (Nederlandse film) The shout (The shout) Tomorrow never comes (Tomorrow never comes) Naam houders exploitatierechten: Columbia Concorde Nova Tuschinski F.D.

Film | 1978 | | pagina 13