TECHNIEK PROGRAMMERING Interlock projectie De beide cabines werden uitgerust met gloednieuwe Philips FP 30 apparatuur en door een speciaal aangelegde lift- koker bestaat de mogelijkheid tot interlock. Vanuit het kantoor van de enthousiaste bedrijfsleider, de heer Boumans is het mogelijk het hele be drijf in de gaten te houden met bewa kingsmonitoren. Bovendien is het mogelijk om de elektrische installatie van het hele gebouw van daaruit in- en uit te schakelen. Dat er bepaald niet beknibbeld is blijkt wel uit het feit dat er ook een speciaal invalidentoilet gebouwd is, met ook een waarschu wingsschakelaar naar de bedrijfslei ding. In de praktijk blijkt echter dat er bijzonder weinig van deze bijzondere service gebruik gemaakt wordt, terwijl er zeer regelmatig invaliden de nieuwe zalen bezoeken. Er wordt zeven dagen per week ge draaid. Zaterdag en zondag zijn er Zaal 1 Het trappenhuis twee avondvoorstellingen, door de week één. Zondagmiddag zijn er spe ciale kindermatinees. In de grote zaal beneden voor de kleintjes en boven voor de iets oudere kinderen. Vrijdag zijn er in beide zalen nachtvoorstellin gen, in zaal 1 een sexfilm en in zaal 2 een film in het 'art-genre'. Door deze opzet is het bezoek dan ook aanzienlijk gestegen en men doet er dan ook alles aan om mee te lopen met de grote landelijke premières, zoals nu het geval is met 'Een vrouw als Eva'. Het is niet altijd een eenvoudige zaak om iedere week weer voor beide zalen een goede film te contracteren, aldus de heer Van der Heide, maar we doen er alles aan om het publiek zo snel mogelijk van dienst te zijn. Dat dit door het publiek gewaardeerd wordt blijkt wel uit de nog steeds stijgende bezoekcijfers. Er zijn ook veel nieuwe bezoekers die gehoord hebben dat het echt weer de moeite waard is om naar de Alhambra te gaan en bij deze me ning kunnen wij ons volledig aanslui ten. Zaal 2 De ingangspartij

Film | 1979 | | pagina 13