LAATSTE N.V.B.-VERGADERING VOOR DE HEER A.H. PIETERSE INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER LIQUIDATIE WAARBORGSOM BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN De Nederlandse Vereniging voor Bio scoopreclame-Exploitanten bood op 24 januari haar scheidende secretaris, tezamen met zijn echtgenote, als af scheid een buitengewone ledenverga dering aan. In de vorm van een lunch- bijeenkomst in 'De Piashoeve' in Vin keveen. Tijdens deze zeer geanimeerde koffie tafel schonk de voorzitter van de N.V.B., de heer J.Ph. van der Linden, uitvoerig aandacht aan de vele werk zaamheden die de heer Pieterse in de loop der jaren voor de N.V.B, en haar leden heeft verricht. Eerst als assistent van de voormalige secretaris, de heer Hagenberg, en later als zelfstandig se cretaris. De heer van der Linden stof feerde zijn lovende woorden met een meer substantiële met bloemen ver sierde enveloppe. Uiteraard werd ook mevrouw Pieterse niet vergeten. De gebruikelijke bloe men waren in dit geval vervangen door een forse Yuccaplant, die als symbool voor het geluk moeten worden aan gemerkt. De rondvraag was door de heer Pieterse voor zichzelf gereserveerd. In een lang gedicht in ware Rederijkersstijl haalde hij een aantal zeer merkwaardige fei ten aan. Naar schatting moet het aan tal door hem bijgewoonde vergaderin gen in de loop van zijn 47-jarige car rière zo'n 2.000 belopen. De conclusie die daaruit weer werd getrokken was dat het schrijven van notulen ook een zeer tijdrovende bezigheid is geweest. Publicatie daarvan zou een aardig volle boekenplank hebben opgeleverd. Ook het getal aan telefoongesprekken be reikte een astronomische hoogte, van pakweg 100.000. De heer Pieterse ont zenuwde tevens het hem gebleken mis verstand als zou hij in de toekomst met zijn zijd geen raad weten. Hij toonde zich zeer verheugd zich nu ein delijk aan zijn vele hobbies te kunnen gaan wijden. Sterker nog, hij vroeg zich af of hij voor alles eigenlijk wel tijd genoeg zou hebben. Het gedicht eindigde "met een puntige zedenschets waarin het onderling ver band van de leden van de N.V.B, dui delijk werd vastgelegd. Tenslotte besloot de voorzitter de ver gadering des middags om 15.00 uur. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Cirkel van staal (The silent flute) The fury (The fury) De gebroeders Leeuwenhart (Bröderna Lejonhjarta) De kat van de melkweg (The cat from outerspace) Lucky Luke, de ballade van de Daltons Lucky Luke, la ballade des Daltons) Magie (Magie) Nosferatu (Nosferatu the vampire) Strandverlangens (Il casotto) A wedding (A wedding) De navolgende filmtitel is vervallen: 1) Lucky Luke en de vier Daltons Op grond van artikel 7 b der Statuten is het lidmaatschap van Cinema Sint Joris B.V. te Ridderkerk geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond of van de Ne4er- landse Vereniging van Bioscooprecla me-exploitanten worden uitgenodigd eventuele rechtsgeldige vorderingen schriftelijk en gemotiveerd in te die nen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Naam houders exploitatierechten: City Film 1) Op grond van artikel 7 b der Statuten is het lidmaatschap van Cineac-Den Haag N.V. te Amsterdam geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond of van de Neder landse Vereniging van Bioscooprecla me-exploitanten worden uitgenodigd eventuele rechtsgeldige vorderingen schriftelijk en gemotiveerd in té die nen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: - Jogchem's Theaters B.V. tot het gaan exploiteren van vier nieuwe permanente bioscopen-A te Spijke- nisse; - Capitol Theater B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe perma nente bioscoop-A (Arena-2) te Rot terdam - B.V. Grobion tot het gaan exploi teren van twee nieuwe permanente bioscopen-A (Luxor 2 en 3) te Dordrecht; - Fa. Biemans Bioscopen tot het gaan exploiteren van een nieuwe perma nente bioscoop-A (Harmonie-2) te Tilburg; - N.V. Chicago Theater tot het gaan exploiteren van vier nieuwe perma nente bioscopen-A (Chicago 2, 3, 4 en 5) te Tilburg; Fion Exploitatie Mij B.V. tot het gaan exploiteren van twee nieuwe permanente bioscopen-A (City 2 en 3) te Veendam; Stichting Concertgebouw tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A te Henge lo^); Actueel Bioscoop Exploitatie B.V. tot het gaan exploiteren van vier nieuwe permanente bioscopen-A te Bergen op Zoom; Koedijk Film B.V. tot het gaan ex ploiteren van een filmproduktie- zaak voor de categorie c (korte film) te Amsterdam, Voorts heeft de Commissie Nieuwe Za ken toestemming geweigerd aan: CV. Anthex tot het gaan exploi teren van twee nieuwe permanente bioscopen-A te Ede.

Film | 1979 | | pagina 15