PRCfflICRCS I» t»H» IIIIttlTITTTTTTHTTTTlTtt E KTTT1 Oorspronkelijke titel: Take off Nederlandse titel: De memoires van een porno-prins Land van herkomst: V.S. Regisseur: Armand Weston Producer: Armand Weston In de hoofdrollen: Wade Nichols, Leslie Bovee Uitgebracht door: Film trust B.V. Lpngte: 2858 meter Toegang: 18 jaar Uitbrengdatum: 23-11-78 Inhoud: erotiek met een knipoog naar beroemde filmsuccessen Oorspronkelijke titel: Das Wirtshaus der sündigen Töchter Nederlandse titel: De herberg der vurige deernen Land van herkomst: Duitsland Regisseur: Walter Boos Producer: Horst Hachler Oorspronkelijke titel: Odds and evens Nederlandse titel: Even en oneven Land van herkomst: Italië Regisseur: Sergio Corbucci Producer: Derby Cinematografica Oorspronkelijke titel: Dag Dokter Nederlandse titel: Dag Dokter Land van herkomst: Nederland Regisseur: Ate de J ong Producer: Fons Rademakers In de hoofdrollen: Gina Janssen, Claus Richt Uitgebracht door: Filmtrust B.V. Lengte: 2378 meter Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 21-12-78 Inhoud: Een vrolijke sex-komedie over een tweeling waarvan de een geheel anders geaard is dan haar zusje. In de hoofdrollen: Bud Spencer, Terence Hill Uitgebracht door: Warner Bros Lengte: 3070 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 21-12-78 Inhoud: Spencer en Hill contra het corrupte gokwezen van de 'Mob' In de hoofdrollen: André van den Heuvel, Billy Ward, Monique van de Ven, Kitty J anssen Uitgebracht door: Tuschinski B.V. Lengte: 2580 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 21-12-78 Inhoud: generatieproblemen rond twee artsenechtparen Oorspronkelijke titel: Tendre poulet Nederlandse titel: M'n lieve commissaris Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Pliilippe de Broca Producer: Philippe de Broca In de hoofdrollen: Annie Girardot, tPhilippe Noiret Uitgebracht door: Warner Bros. (Holland) B.V. Lengte: 2850 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 11-1-79 Inhoud: Franse komedie met Annie Girardot als vrouwelijke commissaris

Film | 1979 | | pagina 16