Oorspronkelijke titel: Norma Rae Nederlandse titel: Norma Rae Land van herkomst: V.S. Regisseur: Martin Ritt Producer: Tamara Asseyev, Alex Rosé Hoofdrollen: Sally Fields, Beau Bridges, Ron Leibman Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 113 minuten Uitbrengdatum: 13-9-79 Inhoud: Vrouw vecht voor vakbonden Oorspronkelijke titel: Love at first bite Nederlandse titel: Love at first bite Land van herkomst: V.S. Regisseur: Stan Dragoti Producer: Joel Freeman Hoofdrollen: George Hamilton, Susan St. James, Richard Benjamin Uitgebracht door: Hafbo Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2634 meter Uitbrengdatum: 13-9-79 Inhoud: Een dracula om je dood te lachen Oorspronkelijke titel: Préparez vos mouchoirs Nederlandse titel: Hou je zakdoek bij de hand Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Bertrand Blier Producer: George Dancigers, Alexandre Mnouchkine, Paul Claudon Hoofdrollen: Gerard Depardieu, Pa- trick Dewaere, Carole Laure Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 108 minuten Uitbrengdatum: 20-9-79 Inhoud: Sprankelende driehoeks verhouding Oorspronkelijke titel: En och en Nederlandse titel: Een en een Land van herkomst: Zweden Regisseur: Erland Josephson, Sven Nykvist, Ingrid Thulin Producer: Bengt Forslund, Erland Josephson, Sven Nykvist Hoofdrollen: Ingrid Thulin, Erland Josephson, Björn Gustavsson Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 90 minuten Uitbrengdatum: 20-9-79 Inhoud: Een andere kijk op liefde op z'n Zweeds Oorspronkelijke titel: Grijpstra en De Gier Land van herkomst: Nederland Regisseur: Wim Verstappen Producer: Rob Houwer Hoofdrollen: Rijk de Gooyer, Rutger Hauer, Willeke van Ammelrooy Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: 12 jaar Lengte: 2385 meter Uitbrengdatum: 20-9-79 Inhoud: Het reilen en zeilen van twee hartverwarmende smerissen

Film | 1979 | | pagina 12