Titra. Film Laboratorium B.V. In verband met het bereiken van de 65-jarige leeftijd van onze Adjunct-Directeur Dhr. R.C.A. Aughet, waarbij hij het respectabele besluit heeft genomen zijn werkzaamheden te beëindigen, delen wij u mede dat met ingang van 1 oktober 1979, Dhr. E.J. Bovelander, tot die datum fungerend als Technisch Leider, tot Adjunct-Directeur in ons bedrijf is benoemd en Dhr. A. Willer, tot genoemde datum Chef-Laboratorium, als Productie-Leider uw belangen zal gaan dienen. Het zal ons een bijzonder groot genoegen zijn de prettige samenwerking met al onze relaties in de toekomst te kunnen voortzetten. Wij wensen Dhr. Aughuet het allerbeste met z'n toekomstige plannen. M. Kaganski Directeur R. Aughuet Amsterdam There 's no business like show-business Aan de Directieleden en Medewerkers van de Filmverhuurkantoren van Nederland Amsterdam, oktober 1979 Dames en Heren, Na meer dan 26 jaar bij Titra werkzaam te zijn geweest, kijk ik met een tevreden gevoel terug Terug naar alle fijne mensen met wie ik al deze jaren in contact ben geweest. Terug naar het werk dat me zolang geboeid en vastgehouden heeft. Terug naar de spanning die het filmvak nu eenmaal vaak meebrengt; Maar ook naar de gezelligheid en de vrolijkheid die er dikwijls heerste in die hele grote familie 'de filmbusiness'. Ik zal het allemaal missen, want het waren fijne jaren, de beste van mijn leven. Nu ik van plan ben het wat kalmer aan te gaan doen, wens ik m'n collega's Bovelander en Willer dezelfde prettige samenwerking toe, waarvan ik zelf altijd heb mogen genieten. Heel hartelijk bedankt. R. Aughuet

Film | 1979 | | pagina 3