Oorspronkelijke titel: Woyzeck Nederlandse titel: Woyzeck Land van herkomst: West-Duitsland Regisseur: Werner Herzog Producer: Werner Herzog Hoofdrollen: Klaus Kinski, Eva Mattes, Wolfgang Reichman Uitgebracht door: Filmtrust Toegang: 16 jaar Lengte: 82 minuten Uitbrengdatum8-11-79 Inhoud: frustraties van een paria Oorspronkelijke titel: Escape from Alcatraz Nederlandse titel: Escape from Alcatraz Land van herkomst: V.S. Regisseur: Donald Siegel Producer: Donald Siegel Hoofdrollen: Clint Eastwood, Patric McGoohan, Roberts Blossom Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: 16 jaar Lengte: 112 minuten Uitbrengdatum: 8-11-79 Inhoud: verfilming waar ont- snappingsverhaal Oorspronkelijke titel: La vita de Ligabue Nederlandse titel: Ligabue Land van herkomst: Italië Regisseur: Salvatore Nocita Hoofdrollen: Falvio Bucci, Giuseppe Pambiere, Andrea Ferreol Uitgebracht door: Filmmij Amsterdam Toegang: 16 jaar Lengte: 126 minuten Uitbrengdatum: 8-11-79 Inhoud: biografie van een kunstschilder Oorspronkelijke titel: Winter Kills Nederlandse titel: De geldpiraten Land van herkomst: V.S. Regisseur: William Richert Producer: Fred Caruso Hoofdrollen: Jeff Bridges, John Huston, Anthony Perkins Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 2477 meter Uitbrengdatum: 29-11-79 Inhoud: macht, geweld en corruptie Oorspronkelijke titel: Courage fuyons Nederlandse titel: Laat de moed niet zakken Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Yves Robert Producer: Alain Poiré, Yves Robert Hoofdrollen: Jean Rochefort, Catherine Deneuve, Philippe Leroy-Bealieu Uitgebracht door: Gofilex Toegang: 16 jaar Lengte: 2646 meter Uitbrengdatum: 29-11-79 Irrhoud: vrolijke komedie rond een apotheker en een nachtclubzangeres

Film | 1979 | | pagina 12