ERETEKENS OPERATEURSEXAMENS 1979 BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Het Hoofdbestuur heeft besloten de volgende eretekens toe te kennen: In goud (25 jaar) aan de heren: AJ. van der Hoek (Verenigde Neder landse Bioscopen N.V. (Leeuwarden); H.W. Groot (Geesink Filmproduktie C.V., Nederhorst den Berg); J.W. Stokvis (N.V. Cinecentrum, Hil versum); In zilver (10 jaar) aan mevrouw N. Boumans-Keiman (Firma Van Bommel, Gouda); en aan de heren: G.H. Leurs (Toonder Studio's, Neder horst den Berg) en E.P. Hopman (N.V. Cinecentrum, Hil versum). Op 12 december jl. vonden op het Bondsbureau in Amsterdam de jaar lijkse operateursexamens plaats. Het aantal kandidaten was groter dan in voorgaande jaren t.w. 66 tegen 62 in 1978, 57 in 1977 en 48 in 1976. Het aantal kandidaten voor het Prak tijkexamen bedroeg 52, voor het diplo ma A of B 13 en voor het Brandweer examen had zich één kandidaat aange meld. De uitslag was als volgt: Geslaagd Praktijk Certificaat 33 gedeeltelijk afgewezen 16 geheel afgewezen 3 geslaagd diploma A 2 geslaagd diploma B 2 geheel of gedeeltelijk afgewezen 9 geslaagd Brandweerexamen 1 De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V. tot het gaan exploiteren van drie nieuwe permanente bioscopen-A (Apollo 2, 3 en 4) te Zaanstad; Voorts heeft de Commissie Nieuwe Zaken toestemming geweigerd aan; A.Q.J. Oorthuis tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bio scoop-A (Cinema Quirinus Internatio naal) te Haarlem. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Ik zal je pakken (Introductions) Inside Jennifer Welles (Inside Jennifer Welles) Joyride (Joyride) Kom uit die broek (Mary Mary) De lusten van Melody (Melody in love) Mijn eerste liefde (Mon premier amour) Op ons tweeën (A nous deux) Platvoet in Afrika (The knock-out cop) Spermula (Spermula) Trek naar de sterren (The shape of things to come) Zorg datje erbij komt (Bete mais discipline) Huize Weltevree (Pleasure palace) Een (porno)nummertje op z'n Frans (La vie sexuelle des Francais) The pussycat ranch (The pussycat ranch) The end (The end) Hair (Hair) Manhattan (Manhattan) Moonraker (Moonraker) Rich kids (Rich kids) Rocky two (Rocky II) Yanks (Yanks) Apocalypse now (Apocalypse now) Eagle's wing (The eagle's wing) The lady vanishes (The lady vanishes) Mo vie-Mo vie (Movie-Movie) Een slippertje met allure (A thouch of glass) Meteor (Meteor) Naam houders exploitatie rechten: Concorde Meli Nova Tuschinski F.D. Warner

Film | 1980 | | pagina 11