'1941' is een nieuwe gecombi neerde Columbia/Universal pro- duktie waarvoor Steven Spieïberg de regie voerde (foto) met in de hoofdrollen o.a. Ned Beatty, Christopher Lee, John Belushi, Tim Matheson en Treat Williams. Deze komedie zal in ons land door Columbia worden uitge bracht. 'CHAPTER TWO' is een nieuwe Columbia-produktie naar een sce nario van Neil Simon fop deze set foto in het midden) met in de hoofdrollen James Caan (links) en Marsha Mason, geregisseerd door Robert Moore (rechts) en geproduceerd door Ray Stark. Een werkfoto uit de nieuwe Uni- versal produktie 'The seduction ofjoe Tynan'. We zien hier regisseur Jerry Schatzberg aan het werk bij het voorbereiden van een nieuwe 'take'. Hoofdrollen worden gespeeld door Alan Alda, Barbara Harris en Meryl Streep. De produktie was in handen van Martin Bregman. Alan Alda schreef tevens het scenario voor de film die in ons land door CJ.C. zal worden uitgebracht. GOUDEN BEREN IN BERLIJN éÈk Een Amerikaanse en een Westduitse film zijn vorige week op het interna tionale filmfestival van Berlijn onder scheiden met een Gouden Beer. Het betreft hier de film 'Heartland' van Richard Pearce en 'Palermo oder Wolfsburg' van Werner Schroeter. Vervolgens gingen vier Zilveren Beren naar: de Oostduitse film 'Solo Sunny' van Konrad Wolf, voor de beste actrice, Renate Kroessner; 'Chiedo asilo' van Marco Ferreri, voor de füm met de grootste originaliteit; de Hongaarse firn 'Bizalom' van Istvan Szabo, voor de beste regie en de Poolse film 'Dyrygent' van Andrzej Wajda, voor de beste acteur, Andrzej Seweryn.

Film | 1980 | | pagina 10