Oorspronkelijke titel: Don Giovanni Nederlandse titel: Don Giovanni Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Joseph Losey Hoofdrollen: Ruggero Raimondi, Teresa Berganza, Edda Moser Uitgebracht door: Gofilex Toegang: 16 jaar Lengte: 4860 meter Uitbrengdatum: 14-2-'80 Inhoud: verfilming gelijknamige opera van Mozart Oorspronkelijke titel: The Amityville Horror Nederlandse titel: The Amityville Horror Land van herkomst: V.S. Regisseur: Stuart Rosenberg Producer: Ronald Saland, Elliot Geisinger Hoofdrollen: James Brolin, Margot Kidder, Rod Steiger Uitgebracht door: Actueel Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3200 meter Uitbrengdatum: 14-2-'80 Inhoud: een waar gebeurde horror geschiedenis Oorspronkelijke titel: Las Truchas Nederlandse titel: Forellen Land van herkomst: Spanje Regisseur: José Luis Garcia Sanchez Hoofdrollen: Hector Alterio, Juan Amigo, Ofelia Angelica Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2755 meter Uitbrengdatum: 14-2-'80 Inhoud: jaarfeest met hindernissen van een hengelaarsvereniging Oorspronkelijke titel: Et la tendresse? ...Bordel! Nederlandse titel: Liefde? ...Ammehoela! Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Patrick Schulmann Producer: Jean-Pierre Fougea Hoofdrollen: Jean-Luc Bideau, Bernard Giraudeau, Evelyne Dress Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 90 minuten Uitbrengdatum: 21-2-'80 Inhoud: Liefde op z'n Frans door drie stellen. Oorspronkelijke titel: Clair de femme Nederlandse titel: Clair de femme Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Costa-Gavras Producer: George Alain Vuille Hoofdrollen: Romy Schneider, Yves Montarid Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2840 meter Uitbrengdatum: 28-2-'80 Inhoud: een poging tot profanatie van het ongeluk

Film | 1980 | | pagina 12