INTERIEUR CALYPSO In- en exterieur van de cabine van Alfa 2 Ook het entree zal nog gewijzigd wor den. Boven de ingang zal nog een lui fel worden aangebracht en een van de beide buitenvitrines zal verplaatst wor den, bovendien ligt men nog met de gemeente in de clinch over de plaatsing van een reclamezuil op het trottoir. Het interieur zowel van de zalen als van de overige ruimten is zeer fraai uitgevoerd. Bovendien heeft de be drijfsleiding al de nodige complimen ten ontvangen op de luxueus uitge voerde toiletten. De zalen zijn zeer strak uitgevoerd in een kleur respectie velijk grijs en blauw. De door de Firma Kagenaar in Utrecht geleverde Franse stoelen zijn zeer comfortabel, zo zelfs dat een bezoeker zich beklaagde dat hij zo lekker gezeten had en daardoor in slaap was gevallen en zodoende de film had gemist In drie maanden tijd werd ongeveer gelijktijdig in de Marnixstraat op een steenworp afstand ook een ingrijpende verbouwing uitgevoerd. Bureau Elling verzorgde o.a. een fraaie entreepartij met een nieuwe centrale kassa voor de drie Calypso theaters en Bellevue Cinerama, dit alles onder verantwoor delijkheid van Ir. Wirtz. De hierbij af gedrukte fraaie foto's spreken in dit opzicht voor zichzelf. Met dit alles heeft niet alleen de om geving van het Leidseplein met het Kleine Gartmanplantsoen een belang rijke face-lift in bioscooptechniek op zicht ondergaan. De gemeente Amster dam deed ondertussen ook een flinke duit in het zakje met de verfraaiing van de omgeving door het geheel tot voetgangersdomein te maken. Bij onze bespreking van het Babyion complex in een van de komende nummers zullen wij ook aandacht besteden aan de in Den Haag geves tigde Technische Dienst van Meerburg Theater Beheer. Het nieuwe 'gezicht' in de Marnixstraat met daaronder Calypso 2 en de bijbehorende cabine

Film | 1980 | | pagina 9