Oorspronkelijke titel: The nude bomb Nederlandse titel: De bloot-bom Land van herkomst: V.S. Regisseur: Clive Donner Producer: Jennings Lang Hoofdrollen: Don Adams, Sylvia Kristel, Rhonda Fleming Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2462 meter Uitbrengdatum: 2-10-'80 Inhoud: Maxwell Smart als spion 086 Oorspronkelijke titel: Walk proud Nederlandse titel: Jeugdbende Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Collins Producer: Lawrence Turman Oorspronkelijke titel: Can't stop the music Nederlandse titel: Can't stop the music Land van herkomst: V.S. Regisseur: Nancy Walker Producer: Allan Carr Oorspronkelijke titel: Xanadu Nederlandse titel: Xanadu Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Greenwald Producer: Lawrence Gordon Hoofdrollen: Robby Benson, Sarah Holcomb, Henry Darrow Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: 12 jaar Lengte: 2681 meter Uitbrengdatum: 9-10-'80 Inhoud: haat als handelsmerk van een jeugdbende Oorspronkelijke titel: Wholly Moses! Nederlandse titel: Mozes nog an toe! Land van herkomst: V.S. Regisseur: Gary Weis Producer: Freddie Fields Hoofdrollen: Village People, Valerie Perrine, Bruce Jenner Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 3200 meter Uitbrengdatum: 16-10-'80 Inhoud: ongeëvenaard discofeest Hoofdrollen: Olivia Newton-John, Gene Kelly, Michael Beek Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2544 meter Uitbrengdatum: 16-10-'80 Inhoud: flonkerende musical Hoofdrollen: Dudley Moore, Laraine Newman, Dom DeLuise Uitgebracht door: Columbia Intl. Films Toegang: alle leeftijden Lengte: 2820 meter Uitbrengdatum: 16-10-'80 Inhoud: na 4000 jaar het ware verhaal over de Tien Geboden

Film | 1980 | | pagina 10