in dit nummer: JOH. MIEDEMA SR. 80 JAAR Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond nummer 2 30 januari 1981 Redactie en administratie: Postbus 5048 1007 AA Amsterdam Tel: 020- 79 92 61 Ho o f dr e dacteur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur: Bart Eldering Advertenties: Drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, 1012 TH Amsterdam Tel: 020-23 14 85 Joh. Miedema Sr. 80 jaar pagina 1 Produktie pagina 2 Buitenlands nieuws pagina 3 Renovaties pagina 4 Bondsnieuws pagina 5 Statistische gegevens pagina 6-7 Premières pagina 8 De heer Joh. Miedema Sr., oud-voorzitter en erelid van de Nederland se Bioscoopbond, viert op 31 januari zijn tachtigste verjaardag. Het is goed bij deze gelegenheid nog eens te benadrukken hoezeer de jarige van jongsaf verbonden is geweest met het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf. De heer Miedema is een typische representant van de bioscoopsector in ons land. Als zodanig heeft hij altijd op de bres ge staan voor de belangen van de bioscoopexploitatie. Hij is echter ook een typische Bondsman, die conform de traditie van de samenwer king tussen de verschillende bedrijfsgroeperingen in de Bond grote waarde heeft gehecht aan de behartiging van het algemeen bedrijfs belang. Als Hoofdbestuurslid en als Bondsvoorzitter heeft hij krach tig gestreefd naar de totstandkoming van oplossingen die de bedrijfs tak in zijn totaliteit ten goede zouden komen. De wijze waarop hij zich altijd heeft ingezet voor Bond en "bedrijf", getuigt duidelijk van zijn visie dat de eenheidsorganisatie van de Bond optimale resultaten mogelijk maakt. Wij feliciteren de heer Miedema, die vanuit zijn geliefde Sneek de gang van zaken in de Bond en de bedrijfstak met veel aandacht volgt, van ganser harte met zijn tachtigste verjaardag. In deze felicitatie be trekken wij natuurlijk zijn echtgenote en zijn kinderen en kleinkinde ren. FILM ISSN 0166-1477 NEDERLANDSE BIOSCOOPBOND Bij de voorplaat: Bette Midler was het stralende middelpunt van een druk bezochte persconferentie in Amsterdam

Film | 1981 | | pagina 3