INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER ERETEKENS CURSUS ELEKTROTECHNIEK AFDELING SPEELFILMPRODUCENTEN Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Naam houders exploitatie rechten: Het Hoofdbestuur heeft in de laatste vergadering besloten de volgende ere tekens te verlenen: In goud (25 jaar) aan de dames J.Th. van Beerum, G. Scherrenburg-Koning Bastiaan (Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V., Amsterdam), M. Bonge- raar (Titra Film Laboratorium B.V., Amsterdam) en aan de heren G. Vis- scher, B. van Vonno (N.V. Cinecen- trum, Hilversum), H.J. Scherrenburg, J.A Reinders (Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V., Amsterdam), E. Bovelander, D. Westerweel (Titra Film Laboratorium B.V., Amsterdam). In zilver (10 jaar) aan mevrouw A. Roco-Den Haan (Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V., Amsterdam) en aan de heren J.L. Koppel (Bioscoop-On derneming AF. Wolff B.V., Utrecht), W.N. Pel, AB. Stroker (N.V. Cinecen- trum, Hilversum) J.W. Deerenberg (Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V., Amsterdam), A. Jeelof (City Ex ploitatie Mij. B.V., Amsterdam). Chapter two Columbia (Chapter two) The competition (The competition) It's my turn (It's my turn) Raad eens wie er onder 't bed ligt? 1) (Seems like old times) Speciale editie Close encounters of the 3rd kind (Special edition Close encounters of the 3rd kind) Bloedhete verleidster Express (Easy) Jacht op pornopoesjes 2) (Humbold Garten) Oorlog op bestelling 3) Nova (Dogs of war) Likstok der liefde Spiendal (Sucette magique) De uitroeier Warner (The exterminator) De navolgende titels zijn vervallen: 1) Je raad nooit wie onder het bed ligt 2) Vaders op het pornopad 3) De honden van de oorlog Medio februari is de nieuwe cursus Elektrotechniek van start gegaan met bijna 30 deelnemers. Zoals eerder in deze rubriek werd gepubliceerd, betreft het hier een sterk vereenvoudigde uitgave van de voor heen op dit terrein gebruikte lessen, met als doel de leerlingen in ruim 6 maanden een algemene basiskennis bij te brengen betreffende de onderwer pen Elektrotechniek en Voorschriften Elektrotechniek. Uit het vorenstaande volgt dat met in begrip van de vakantieperiode, deelne mers aan deze cursus tijdig voor de öperateursexamens, die in december 1981 zullen worden afgenomen, alle lessen bestudeerd kunnen hebben. De nieuwe Afdeling Speelfilmprodu- Vice-Voorzitter en J. Stelling, Pen- centen hield op 12 februari zijn eerste ledenvergadering, die ingevolge de ad ditionele bepalingen van het Afdeling reglement door het Hoofdbestuur was uitgeschreven. mngmeester. Nadat de vergadering door de Bonds voorzitter, de heer J. Nijland, formeel was geopend, droeg hij de leiding over aan de heer R. Houwer, waarna onder andere bestuursverkiezingen hebben plaatsgevonden. Bij enkele kandidaatstelling zijn tot bestuurslid benoemd de heren R. Houwer, Voorzitter, F. Rademakers, Aangezien het bestuur reglementair uit 5 personen kan bestaan, zijn er 2 vaca tures die in een latere vergadering ver vuld zullen worden. Deze werkwijze is gekozen omdat een aantal produktiebedrijven die zich bezighouden met de vervaardiging van Nederlandse speelfilms, nog doende zin het lidmaatschap van de Bond te verwerven en het wenselijk wordt ge oordeeld de mogelijkheid te behouden om representanten van deze onderne mingen alsnog tussentijds in het be stuur op te nemen.

Film | 1981 | | pagina 8