I I Oorspronkelijke titel: La Cage aux Al Folies 2 Nederlandse titel: La cage aux Folies 2 Land van herkomst: Frankrijk/Italië Regisseur: Eduardo Molinari Producer: Marcello Danon Hoofdrollen: Ugo Tognazzi, Michel Serrault Uitgebracht door: Nova Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2831 m Uitbrengdatum: 9-4-'81 Inhoud: vervolg op La Cage aux Folies I Oorspronkelijke titel: Soft Places Nederlandse titel: Zachte plekjes Land van herkomst: V.S. Regisseur: Wray Hamilton Hoofdrollen: Annette Haven, Phil Tobias, Elaine Jennings Toegang: 18 jaar Lengte: 2245 m Uitbrengdatum: 9-4-'81 Inhoud: pornofilm 1 Oorspronkelijke titel: The Funhouse I Nederlandse titel: The Funhouse I Land van herkomst: V.S. Regisseur: Tobe Hooper Producer: Derek Power/Steven Bernhardt Hoofdrollen: Cooper Huckabee, Miles Chapin, Elizabeth Berridge Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: 16 jaar Lengte: 96 minuten Uitbrengdatum: 7-5-'81 Inhoud: horrorfilm Oorspronkelijke titel: The Magician of Lublin Nederlandse titel: De Duivels kunstenaar Land van herkomst: V.S. Regisseur: Menahem Golan Hoofdrollen: Alan Arkin, Louise Fletcher, Valerie Perrine Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2936 m Uitbrengdatum: 7-5-'81 Inhoud: de onechte wereld van een Pools Joodse Goochelaar Oorspronkelijke titel: It's my turn Nederlandse titel: It's my turn Land van herkomst: V.S. Regisseur: Claudia Weill Producer: Martin Elfand Hoofdrollen: Jill Clayburgh, Michael Douglas, Charles Grodin Toegang: alle leeftijden Lengte: 2400 m Uitbrengdatum: 7-5-'81 Inhoud: love story van een moderne zelfstandige vrouw The Oorspronkelijke titel: Stuntman Nederlandse titel: The Stuntman Land van herkomst: V.S. Regisseur: Richard Rush Producer: Richard Rusch Hoofdrollen: Peter O'Toole, Steven Railsback, Barbara Hershey Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: 16 jaar Lengte: 126 minuten Uitbrengdatum: 14-5-'81 Inhoud: Hollywood achter de glamour schermen Oorspronkelijke titel: Duos sur canapé Nederlandse titel: Twee aan twee op de canapé Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Mare Camoletti Hoofdrollen: Michel Galabru, Jean Lefebvre, Marina Vlady Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 2408 m Uitbrengdatum: 14-5-'81 Inhoud: huwelijkskomedie Oorspronkelijke titel: This is America part II Nederlandse titel: This is America deel 2 Land van herkomst: V.S. Regisseur: Romano Vanderbes Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 14-5-'81 Inhoud: Amerika, het land van de onbegrensde mogelijkheden Oorspronkelijke titel: The Pilot Nederlandse titel: The Pilot Land van herkomst: V.S. Regisseur: Cliff Robertson Producer: C. Gregory Earls Hoofdrollen: Cliff Robertson, Diana Baker, Frank Converse Uitgebracht door: Spiendal Film Lengte: 96 minuten Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 15-5-'81 Inhoud: avonturenfilm Oorspronkelijke titel: The Formula Nederlandse titel: The Formula Regisseur: John G. Avildsen Producer: Steve Shagan Hoofdrollen: George C. Scott, Marlon Brando, Marthe Keiler Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 117 minuten Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 14-5-'81 Inhoud: thriller rond een na de oorlog verdwenen formule

Film | 1981 | | pagina 10