******^^^*^#lt.1lf1lr*^1k.^>^++^^+<r #^1Ht+1HHHtA#A^lHHt^** Oorspronkelijke titel: Time Square Nederlandse titel: Times Square Land van herkomst: Engeland Regisseur: Alan Moyle Producer: Robert Stigwood, Jacob Brackman Hoofdrollen: Tim Curry, Trini Alvarado, Robin Johnson Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 3059 meter Uitbrengdatum: ll-6-'81 Inhoud: nachtleven in New York Oorspronkelijke titel: Retour a la bien-aimée Nederlandse titel: Retour a la bien- aimée Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Jean-Francois Adam Hoofdrollen: Isabelle Huppert, Jacques Dutronc, Bruno Ganz Uitgebracht door: Actueel Film Toegang: 16 jaar Lengte: 98 min. Uitbrengdatum: 25-6-'81 Inhoud: thriller Oorspronkelijke titel: Alien 2 Nederlandse titel: Alien 2 Land van herkomst: V.S. Regisseur: Sam Cromwell Hoofdrollen: Belinda Mayne, Mark Bodin, Robert Barrese Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2365 meter Uitbrengdatum: 25-6-'81 Inhoud: bedreiging door ruimtemonsters Oorspronkelijke titel: Clash of the titans Nederlandse titel: Botsing der titanen Land van herkomst: V.S. Regisseur: Desmond Davis Producer: Charles H. Schnecr, Ray Harryhausen Hoofdrollen: Laurence Olivier, Clair Bloom, Maggie Smith Uitgebracht door: C.l.C. Toegang: 12 jaar Lengte: 118 min. Uitbrengdatum: 2-7-'81 Inhoud: Mythologisch epos Oorspronkelijke titel: Le coup du parapluie Nederlandse titel: De eerste klap is 'n daalder waard Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Gerard Oury Producer: Gerard Oury Hoofdrollen: Pierre Richard, Gert Fröbe, Valerie Mairesse Uitgebracht door: Gofilex Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2622 meter Uitbrengdatum: 2-7-'81 Inhoud: misdaadkoniedic Oorspronkelijke titel: For your eyes only Nederlandse titel: For your eyes only Land van herkomst: Engeland Regisseur: John Glen Producer: Albert R. Broccoli Hoofdrollen: Roger Moore, Carole Bouquet, Topoi Uitgebracht door: Nova Film Toegang: 12 jaar Lengte: 3480 meter Uitbrengdatum: 2-7-'81 Inhoud: nieuw avontuur van James Bond Oorspronkelijke titel: Spiderman 3: The dragon's challenge Nederlandse titel: Spiderman: de wraak van het drakengilde Land van herkomst: V.S. Regisseur: Don McDougall Producer: Lionel E. Siegel Hoofdrollen: Nicholas Hammond, Robert F. Simon, Benson Fong Uitgebracht door: Columbia Films Toegang: alle leeftijden Lengte: 2551 meter Uitbrengdatum: 9-7-'81 Inhoud: vervolg Spiderman-serie Oorspronkelijke titel: Fort Apache, the Bronx Nederlandse titel: Fort Apache, the Bronx Land van herkomst: V.S. Regisseur: Daniel Petrie Producer: David Susskind Hoofdrollen: Paul Newman, Ken Wahl, Edward Asner Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 3395 meter Uitbrengdatum: 16-7-'81 Inhoud: politiewerk in de Bronx Oorspronkelijke titel: Caveman Nederlandse titel: Caveman Land van herkomst: V.S. Regisseur: Carl Gottlieb Producer: Lawrence Turman, David Foster Hoofdrollen: Ringo Starr, Dennis Quaid, Barbara Bach Uitgebracht door: Nova Film Toegang: 12 jaar Lengte: 91 min. Uitbrengdatum: 16-7-'81 Inhoud: het leven in het stenen tijdperk Oorspronkelijke titel: Little Lord Fauntleroy Nederlandse titel: De kleine lord Land van herkomst: Engeland Regisseur: Jack Gold Producer: Nornian Rosemont Hoofdrollen: Sir Alec Guinness, Ricky Schröder, Colin Blakely Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2835 meter Uitbrengdatum: 16-7-'81 Inhoud: het adellijke leven van een kleinzoon en een grootvader

Film | 1981 | | pagina 10