(SOiniOOCllMdIdlOD Op 6 januari jl. overleed op 75-jari- ge leeftijd de heer H. Kroonenberg. De heer Kroonenberg was in de vijf tiger jaren directeur van de filmver huurkantoren N.V. Holland-Ame- rica Film Booking Office alsmede N.V. Columbia Filmverhuurkan toor (Columbia Film Booking Of fice), naderhand genaamd Corona Film N.V. Hij was tot 1975 direc teurvan Corona Film B.V. De crematie vond op 11 januari jl. plaats in het crematorium West- gaarde in Amsterdam. Eretekens Het Hoofdbestuur heeft besloten de volgende eretekens te verlenen: In goud met diamant (40 jaar) aan de heren F. Godhelp en R. Klok- kers (Toonder Studio's B.V., Neder- horst den Berg. In goud (25 jaar) aan de dames J.M.E. Bergman en A.J.M, van Ro- yen-Hoogeboom en de heren W.A. Lankreijer en H. Tuininga (N.V. Ci- necentrum, Hilversum); P. Dijkstra (Verenigde Nederlandse Bioscopen N.V., Leeuwarden). In zilver (10 jaar) aan de dames M.A. Schravenmade (Meerburg The- aterbeheer B.V., Amsterdam), G.N.F.M. Hofman-van Miert (Bio scoop-Onderneming A.F. Wolff B.V., Utrecht), I. van der Vliet en G. Kolen (B.V. Groningse Bio scoop Exploitatie Mij, Utrecht), A.J. ter Horst-Groenveld (Novum B.V., Bussum) en de heren G. Bur- leson (Nederlands Laboratorium voor Filmtechniek B.V., Loenen), A.L. Veerkamp en J.M. de Bruin (Bioscoop-Onderneming A.F. Wolff B.V., Utrecht), H. Rats (B.V. Gro ningse Bioscoop Exploitatie Mij, Utrecht), E. ter Horst (Novum B.V., Bussum), L.W.C.M. Kuyper (N.V. Cinecentrum, Hilversum), W.S. Swart (Columbia International Films (Holland) B.V., Amsterdam), Th. Stolp (Toonder Studio's B.V., Nederhorst den Berg). INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntatie van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Tootsie (Tootsie) De 'hot bubblegum' maagd (The last American virgin) Het huis bij het kerkhof (The house bij the cemetery) Klopjacht (Coup de Torchon) Lichaam en ziel (Body and soul) Nero en zijn ontuchtige vrouwen (Nero and Poppea) Race door het stof (King of the mountain) Trek rustig bij ons in! (Viens chez mois j'habite chez un copine) Voorarrest (Garde vue) Le grand frère (Le grand frère) Die weisse Rosé (Die weisse Rosé) Pruimenbloesem (Nederlandse film) De duivel van Hongkong (Jaguar Force Thunderbolt) Toppunt der wellust (Ecole de l'amour) Que'est-ce qui fait courir David? (Qu'est-ce qui fait courir David?) Naam houders exploitatierechten: Columbia Concorde Cupido Filmtrust Spiendal Warner van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 1 MAART 1983 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.15 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur FIRST BLOOD regie: Ted Kotcheff in de hoofdrollen: Sylvester Stallone en Richard Crenna uitgebracht door: Concorde Film 16.00 - 17.45 uur: informeel contact 15

Film | 1983 | | pagina 17