1. Van de koele meren des doods 2. Porky's 3. The road warrior 4. Monty Python, live at the Hollywood Bowl 5. Young doctors in love 6. Classof 1984 7. Blade runner 8. Ademloos 9. Poltergeist 10. Querelle 11. Piranha II, flying killers 12. De smaak van water 13. Grease2 14. Summer lovers 15. Time is on our side 16. Les uns et les autres 17. Rocky III 18. Pink Floyd, the wall 19. Thething 20. La nuit de Varennes 1. Les uns et les autres 2. Porky's 3. Stripes 4. The cannonball run 5. Ik ben Joep Meloen 6. Van de koele meren des doods 7. An American werewolf in London 8. Who finds a friend, finds a treasure 9. The road warrior 10. Le professionnel 11. The sound of music 12. The fox and the hound 13. Raiders of the lost ark 14. Poltergeist 15. Conan, the Barbarian 16. History of the world, part I 17. On golden pond 18. Dr. No 19. Missing 20. Pruimenbloesem OPERATEURSCURSUS Praktijk Van het bestuur van het Opleidings instituut vernamen wij dat reeds enige tijd door een speciale commis sie wordt gewerkt aan het herschrij ven van de praktijkcursus die o.a. opleidt voor het examen ter verkrij ging van het Praktijk Certifikaat. De bestaande cursus was op een groot aantal punten zodanig verouderd, dat niet langer kon worden volstaan met het gebruik van aangepaste toe lichtingen op de lessen, mede om dat ook het in de tekst van het vroegere handboek voorkomende il lustratiemateriaal vooreen deel niet meer bruikbaar was. Hoewel het herschrijven van de cur sus nog niet is voltooid, zal binnen kort toch met de nieuwe lessen worden gestart opdat tijdig voor het jaarlijkse examen dat in december wordt afgenomen, de nieuwe cursus kan zijn afgerond. Belangstellenden voor de nieuwe cursus kunnen zich, evenals voor- 18 heen, voor nadere inlichtingen respectievelijk aanmeldingsformu lieren, wenden tot het Bondsbu reau, alwaar het secretariaat van het Opleidingsinstituut is gevestigd. De leskosten zijn gesteld op f 25,- voor cursisten die zijn aangesloten bij een erkende werknemersorgani satie, respectievelijk f 27,50 voor cursisten die niet zijn aangesloten. Het inschrijfgeld bedraagt f 15,-. Elektrotechniek De verkorte cursus over de onder werpen Elektrotechniek en Voor schriften Elektrotechniek NEN 1010, zal eveneens binnenkort voor de derde maal beginnen. Aanmel dingen kunnen bij het secretariaat van het Opleidingsinstituut plaats vinden. Lichttechniek De gewijzigde cursus Lichttechniek nadert thans zijn voltooiing, zodat over enkele maanden ook van dit onderwerp gemoderniseerde lessen beschikbaar zijn. Voorlopige aan meldingen kunnen nu reeds worden ingezonden. Praktische lichtkrant Recentelijk is in ons land een prak tische lichtkrant in de handel ge komen. Ook bijzonder geschikt voor gebruik in bioscopen. Er zijn twee typen verkrijgbaar de Textlite MM-300 52 centimeter lang en 8 centimer hoog en de MM-500 104 centimeter lang en 16 centimeter hoog. Beide apparaten zijn zeer een voudig te programmeren met een ei gen tekst. Er zijn diverse moge lijkheden om de tekst te benadruk ken, zoals stil laten staan, aan en uit flitsen, verticaal laten lopen en op verschillende snelheden, de letters kunnen ook dicht op elkaar of breed uit elkaar geplaatst worden. De leesbaarheid varieert van 25 tot 35 meter respectievelijk voor de MM-300 en de MM-500. De prijs bedraagt f 950,- voor de MM-300 en f 1.650,- voor de MM- 500, bij afname van meerdere stuks is korting mogelijk. De prijzen zijn exclusief BTW. Importeur: Promotext, Nieuwe Meerdijk 99, 1171 NE Badhoeve- dorp, telefoon 02968-6770. Auteursrechten voorbehouden Nederlandse Bioscoopbond

Film | 1983 | | pagina 20