mêmf Liquidatie Waarborgsom Wegens faillissement is, op grond van artikel 7d der Statuten, het lid maatschap van Ruurd Fenenga Pro- ductions B.V. te Amsterdam geëin digd en moet de bij de Bond gede poneerde waarborgsom worden ge liquideerd. Leden van de Bond wor den uitgenodigd eventuele rechts geldige vorderingen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Wegens faillissement is, op grond van artikel 7d der Statuten, het lid maatschap van Filmmaatschappij 'Amsterdam' B.V. geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitge nodigd eventuele rechtsgeldige vor deringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Uitschrijving Het Hoofdbestuur heeft de vol gend bedrijven in het Bedrijfsregis- ter uitgeschreven: filmproduktiezaak Ruurd Fenenga Productions B.V. (categorie c) te Amsterdam. Cinema 'Du Midi' te Amsterdam; Filmverhuurkantoor Filmmaat schappij 'Amsterdam' B.V. (cate gorie a) te Amsterdam; filmproduktiezaak VSE Film B.V. (categorie a) te Badhoevedorp. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsre- glement aan: Joop van den Ende Filmprodukties B.V' te Badhoevedorp tot het voortzetten vn de exploitatie van de filmproduktiezaak voor de catego rie a, welke filmproduktiezaak werd geëxploiteerd door VSE Film B.V. nen beginnen, mits hiervoor vol doende belangstelling bestaat. Wellicht ten overvloede vermelden wij hier nogmaals de leskosten. Voor cursisten die zijn aangesloten bij een erkende werknemersorgani satie bedragen die f 25,-. Voor cursisten die niet zijn aange sloten moet f 27,50 worden be taald. Het inschrijfgeld is gesteld op f 15,-. Benoeming Met ingang van 1 februari 1983 wordt de heer J.C.G. Kok de leider van Spiendal Film in Hilversum. De heer J.W. Schuitemaker blijft di recteur Spiendal Film. Bed rijf sregister Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsre- glement aan: A.P.M, de Wit Horeca B.V. tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop Cinema 1000 te Egmond aan Zee, welke bioscoop voorheen werd geëxploi teerd door de heer A.P.M, de Wit. Beslissingen Commissie Nieuwe Zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: A.P.M, de Wit Horeca B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A: Cinema 1000 2 te Egmond aan Zee. Vereniging Onderlinge Studenten Steun 'Kriterion' tot het gaan exploi teren van een permanente bioscoop- A; Kriterion Theater te Amsterdam; Filmproduktie 'De Maatschap' B.V. tot het gaan exploiteren van een filmproduktiezaak voor de catego rie a (hoofdfilm). Lijst van toegekende eretekens Columbia International Films (Hol land) B.V. Mevr. G. Buysen-van Groen, zilver Color Film Center B.V. Dhr. E.J. Schaaper, goud Verenigde Nederlandse Bioscopen N.V., Leeuwarden Mevr. J. Hamstra-Kooistra, zilver v.o.f. Scala Theater, Doetinchem Dhr. A.J.M, van der Heiden, goud Lido Theater B.V., Leiden Dhr. L. van Praag, goud Dhr. G.C. Pielanen, goud Mevr. M.L. Noort-van Praag, goud Mevr. C.J. Broekhuisen-van Elvert, zilver Cinetone Studio's, Amsterdam Dhr. A.T.A. Fortuin, zilver Dhr. R.H.J. Nansink, zilver Mevr. F.J. Wilkens, zilver Naar eerst nu bekend is geworden is op 5 januari jl. in Groningen op 70-jarige leeftijd overleden me vrouw F.F. de Vries-Evenhuis, voor malig directrice van Grand Theater B.V. te Groningen. Mevrouw De Vries exploiteerde van 1956 tot 1978 de bioscoop Grand Theatre aan de Grote Markt in Groningen. Zij was eveneens ac tief binnen de Nederlandse Bio scoopbond. Van 1956 tot 1966 fungeerde zij als Vice-Voorzitster van de Afdeling het Noorden. Voorts maakte mevrouw De Vries van 1959 tot 1966 deel uit van de voormalige Afdelingsraad. Operateurscursus Wij komen nog even terug op de in ons vorig nummer aangekondigde cursussen over de onderwerpen Lichttechniek en Elektrotechniek alsmede over de cursus die opleidt voor het examen voor het Praktijk Certificaat. Voor deze drie cursussen kan nog volop worden ingeschreven. Er wordt naar gestreefd om begin maart met de opleidingen te kun- 6 11 maart Birmingham (Alabama) V.S. 12 - 20 maart Parijs (antropologische en sociale documentaires) Frankrijk 12 - 26 maart North Adelaide kinderftlr ns) Australië 18 - 23 maart San Remo Italië 20 25 maart Inverness (Keltische films) Schotland 24 maart 8 april Hong Kong Hong Kong 2 -24 april Baltimore V.S. 7 - 14 april Bologna Italië 10 12 april Zaragoza (landbouwkundi films) ge Spanje 19

Film | 1983 | | pagina 21