Dim railMTOïnfi) Liquidatie Waarborgsom Wegens verlies der vereisten is, op grond van artikel 7b der Statuten, het lidmaatschap van de heer N.F.J. Pot te Noordwijk geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond worden uitge nodigd eventuele rechtsgeldige vor deringen schriftelijk en gemotiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. Uitschrijving Het Hoofdbestuur heeft de volgen de bioscopen in het Bedrijfsregister utigeschreven: Royal 3, 4 en 5 te 's-Gravenhage. Inschrijving Het Hoofdbestuur heeft de volgen de bioscopen in het Bedrijfsregister ingeschreven; Amicitia te Franeker; Kriterion Theater te Amsterdam; Cinema 1000 2 te Egmond aan Zee. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond is toegelaten: Amicitia B.V. te Leeuwarden, ex ploitantevan Amicitia te Franeker. Op 4 maart jl. overleed in zijn woonplaats Rotterdam op 81-jarige leeftijd de heer Marinus (Bob) Sam- son. De heer Samson was één van de weinigen, zo niet de enige, die zo wel aanwezig was bij de oprichting in 1935 als bij de opheffing van de Nederlandse Vereniging van Bio scoopreclame-Exploitanten, de NVB. Zowel in de vooroorlogse jaren als ook na 1945 onderscheidde de heer Samson zich als NVB-bestuurder in een aantal -uiteenlopende functies. Naast het vervullen van een jaren lang bestuurslidmaatschap maakte de heer Samson ook deel uit van de Commissie Nieuwe Zaken en de Ge mengde Arbitrage Commissie. De heer Samson werd op 9 maart in Rotterdam gecremeerd. INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: The Belle Star story (Belle Star) Black orgie (Blue magie) Dodende ogen (Psychotronic man) Goddoh, prins van de ruimte (Space firebird) Heerlijk ge(f)rommel (Hard penetrations) Hete liefde tussen koude dekens (L'immorale) Ik ga vreemd schatl (Anyone but my husbnad) Ik kom...schat! (Carla come in my love) Imperial navy (Imperial navy) In de klauwen van het duister (Just before dawn) Kamermeisjes voor het hetere werk (Sweet punkin Kung Fu de slachter (Kung Fu executioner) Kung Fu zombies (Kung Fu zombie) Opdracht voor vijf killers (Day of the assassins) Pornospionnen met gebloemde slipjes (Two spies with flowered panties) Remi, alleen op de wereld (Remi) Rosé konijntjes op het hete spoor (Pink ladies) Satijnzachte lusten (The tiffany minx) Slag om Okinawa (The battle of Okinawa) Slag om Port Arthur (The battle of the Japanese Sea) Sun dragon (Sun dragon) Het teken van Zorro (The mark of Zorro) Vlucht uit de hel (Aircrew) Vrouwtjes om bij aan te leggen (Entre vite je mouille) Zweedse sexparties (Swedish sorority girls) The beach girls (The beach girls) Naam houders exploitatierechten: Melior Paerl Films 1R

Film | 1983 | | pagina 18