(g®ïM(a(drad]d](g]( LIJST VAN AANGEVRAAGDE ERETEKENS Jogchem's Theaters B.V. Bunshoten D.G. van Kolfschooten, m, goud. B.V. Scala Theater, Den Haag L. Ouwendijk, v, zilver N.V. Cinecentrum, Hilversum R.P. Dirkse, m, zilver N.P. Van Dalen, m, goud W. Verwoerd, m, goud City Exploitatie Maatschappij b.v. P.J. Tilro, m. zilver E. Mekes, m. zilver R. de Haas, m. zilver BESLISSING COMMISSIE NIEUWE ZAKEN De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming geweigerd aan: Fa. F.H. Janssen tot het gaan ex ploiteren van drie nieuwe perma nente bioscopen-A te Delft. INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is Naam houders verzocht: exploitatierechten: First Blood Concorde (First blood) De onoverwinnelijke barbaar (The invincible barbarian) Standjes op stand (Tropics) Het teken van de draak 1) Express (Dragon force) Koningin der lusten Paerl Films (Lusty Princess) Toppen van hartstocht (Sexual heights) Uiterste verruking (The ultimate pleasure) Zwoele nachten op Hawaii' (Oriental Hawaii') De navolgende filmtitel is vervallen: 1) Dragon force Geheel onverwacht overleed op 18 april j|. op de leeftijd van 69 jaar de heer Drs. E.H. Scherks. De heer Scherks, was vele jaren werkzaam als secretaris bij de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Utrecht en omstreken. Hij was va 1957 tot 1983 werkzaam als lid van de Commissie Beroep Nieuwe Zaken, waarbij hij de laatste twee jaar fungeerde als vice-voorzitter van dit college. De heer Scherks werd in het filmbe- dijfsleven zeer gewaardeerd om zijn kennis van zaken en zijn ervaring. De crematie vond plaats op vrijdag 22 april jl. in crematorium 'Dael- wijck' te Utrecht. Op 2 mei jl. is in Den Haag op de hoge leeftijd van 84 jaar overleden de heer M. de Haas. Max de Haas exploiteerde in de na oorlogse jaren het filmproduktiebe- drijf Nederlandse Filmonderneming Visie te Amsterdam en wel tot 1972. Grote bekendheid verwierven zijn films 'Ballade van een hoge hoed', 'Maskerage' en 'Dagen mijner leven'. Ook in onze organisatie was Max de Haas vele jaren actief. Hij fungeerde zeventien jaar lang, van 1952 tot 1969, als bestuurslid/penningmees ter van de voormalige Bedrijfsaf deling Filmfabrikanten en Filmpro ducenten. Ingevolge zijn wens heeft de crema tie inmiddels in stilte plaatsgevon den in het crematorium 'Ocken- burgh' te Den Haag/Loosduinen. van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 7 JUNI 1983 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.15 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur BLUETHUNDER regie: John Badham in de hoofdrollen: Roy Scheider, Warren Oates uitgebracht door: Columbia 16.00 - 17.45 uur: informeel contact 18 BEDRIJFSREGISTER Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsre- glement aan: De heer G. Kuipers tot het voort zetten van de exploitatie van de permanente bioscopen-A: Molen straattheaters 1 en 2 te Wageningen, welke bioscopen voorheen werden geëxploiteerd door v.o.f. Phoenix Film; Carillionproducers B.V. tot het voortzetten van de exploitatie van de filmproduktiezaak voor de cate gorie c te Amsterdam, welke voor heen werd geëxploiteerd door Caril lon-Audiovisueel Media B.V.

Film | 1983 | | pagina 20