11 Drs. F.L. Schinsheimer(3) voorzitter Commissie Nieuwe Zaken plv. lid Commissie Appel Disciplinaire Rechtspraak J. van de Velde (4) lid Sociale Commissie voor het Bioscoopbedrijt lid Bedrijtscommissie voor het Film- en bioscoop bedrijf D.J.H. Swart (2) lid Bestuur Stichting Bedrijtspensioenfonds voorzitter Technische Commissie G.J. Verstuys (1) lid Bestuur Afdeling Speelfilmproducenten J.Th. van Taalingen (5) secretaris Stg. Productiefonds voor Nederlandse Films plv. lid Commissie Disciplinaire Rechtspraak lid Raad van Beroep plv. lid Commissie Beroep Nieuwe Zaken lid Adviescommissie Marketing Communicatie lid Bestuur Stichting Bedrijfspensioenfonds voorzitter Bestuur SEKAM W. Verstappen (1) secretaris VEVAM secretaris SEKAM G.J. Thedinga (1) lid Exploitantenraad H.J.A. Tijsseri (2) Algemeen secretaris NBB lid Bondsbestuur lid Adviescommissie Marketing Communicatie voorzitter Stichting Video Veilig voorzitter Commissie Media Raad voor de Kunst vice-voorzitter afdeling Film Raad voor de Kunst lid Commissie Drama Raad voor de Kunst lid gemengde Commissie Video Voorlichting lid Bestuur Fédération Intern.des Ass.de Producteurs de Films lid Bestuur Fédération lntern.de Distributeurs de Films lid Bestuur Comité des Industries Cinémato- graphiques des Communautés Européennes Mr. G.J. Wouters (1) lid Raad van Beroep lid Bedrijtscommissie Film- en bioscoopbedrijf lid Bestuur Stichting Bedrijfspensioenfonds R.Wijsmuller(l) lid Bondsbestuur lid Bestuur Afdeling Filmverhuurders lid Raad van Beroep lid Commissie Beroep Nieuwe Zaken voorzitter Filmhuurschuldcommissie lid Commissie Vestigingsnormen Mevr. M.K.E. Veenstra (4) lid Sociale Commissie voor het Bioscoopbedrijf lid Bedrijtscommissie voor het Film- en bioscoop bedrijf lid Bestuur Stichting V.U.T. voor het Bioscoopbedrijf J. van Willigen (1) lid Bestuur Produktiefonds 50

Film | 1989 | | pagina 50