VERGADERINGEN Drs. J.Ph. Wolff (1) Bondsvoorzitter lid Raad van Beroep voorzitter Commissie Vestigingsnormen vice-president Union Internationale des Cinémas vice-voorzitter Stichting Bio-Kinderrevalidatie lid Raad van Toezicht Stichting Arnhemse Revalidatiecentra voorzitter Bio Mytylschool Mevr. drs. M.L. Wolff (1) lid Bondsraad lid Exploitantenraad lid Commissie van Geschillen lid Sociale Commissie voor het Bioscoopbedrijf lid Bestuur Stg.Bedrijfspensioenfonds voor het Film-en Bioscoopbedrijf lid Bestuur Stg. V.U.T. voor het Bioscoopbedrijf secretaris Bestuur Stichting Filmtransport H.J. Zwart plv. lid Stichting V.U.T. voor het Filmlaboratorium- bedrijf Een Fascinerende Filmstad Het Gentse Florafiapaleis is voor drie maanden omgebouwd tot een fascinerende stad. Parijs, Rome, Brussel, New York, Berlijn en Tokio hebben er hun straten, stegen, bars en cabarets, zolderkamers en wolkenkrabbers, metrotunnels, bruggen en parkeergarages. Een gigantisch surrealistisch dekor voor een unieke filmhappening. De bezoekers van Cités-Cinés stapt letterlijk de wereld van het witte doek binnen. Uitgerust met een infrarood gevoelige koptelefoon be gint hij aan zijn excursie. Hij wandelt door de indrukwekkende dekors en wordt geconfronteerd met plotselinge akties geprojecteerd op reuzeschermen en video-monitoren. De denkbeeldige internationale stad leeft. Bekende filmregisseurs en acteurs brengen haar op unieke manier tot leven. De bezoeker leeft mee in gezelschap van Woody Allen, Federico Fellini, Wim Wenders, Catherine Deneuve, Jean Paul Belmondo, Vittorio de Sicca, Robert De Niro, Francis Ford Coppola, Nathalie Baye en vele anderen. 150 fragmenten uit wereldfilms worden op deze manier doorlopend geprojecteerd. De presentatie kan in twee uur tijd bekeken worden, maar de echte filmliefhebber kan rustig zes uur doorbrengen in deze fascinerende filmstad. Daarom werden er binnen de manifestatie rustpunten gecreëerd: een Amerikaanse, Franse en Duitse bar, waar helemaal binnen de sfeer gegeten en gedronken kan worden. Cités-Cinés is een must voor wie echt iets uitzonderlijks wil meema ken. De ware filmliefhebber mag dit zeker niet missen! Cités-Cinés van 17 februari t/m 21 mei 1989. 52 Elders in FILM staat een overzicht, per 31.12.1988, van de samenstelling van de verschillende Bondscommissies. Onderstaand een overzicht van de frekwentie dat deze Commissies in de laatste twee jaren op het Bondsburo bijeen kwamen. Aantal vergaderingen in Bondsbestuur Afd. Bioscoopexploitanten Afd. Filmverhuurders Afd. Speelfilmproducenten Sociale commissie Werkgeversoverleg Stg. Instituut Opleiding Technisch Bioscooppersoneel1) Commissie Nieuwe Zaken Commissie Vestigingsnormen Commissie van Geschillen Commissie Disciplinaire Rechtspraak NEHEM Commissie Marketing Promotie Commissie Automatisering Bondsburo Totaal Aantal Vergaderingen Totaal Vergaderuren 1987 10 3 2 6 6 2 6 3 ca. 12 6 76 200 1988 7 6 3 3 6 4 9 2 3 2 6 13 69 180 Als men daar nog de voorbereidings- en reistijden zou bijtellen en vermenig vuldigen met het aantal aanwezige bondsleden dan komt men al gauw op 1500 manuren ofwel 175 mandagen! Aantal verzonden brieven: 2.928 Aantal verzonden circulaires 511 1) Incl. de bijeenkomsten ter herschrijving van cursusmateriaal. 2.646 520

Film | 1989 | | pagina 52