Medewerker Technische diensten m/v CHEF - OPERATEUR mïnerva groep SERVICEGROEP Appèl Servicegroep is een dienstverlener ge specialiseerd in het organiseren en uitvoeren van Contract-catering, Diensten voor Schouwburgen en Theaters en Schoon maakdienstverlening. In oktober opent de Minerva Groep in Zwolle 4 nieuwe bioscoopzalen, met een totale capaciteit van 900 zitplaatsen. Dit bioscoopcomplex is voorzien van de allernieuwste techniek op het gebied van beeld en geluid. Voor onze divisie Werkorganisatie Schouwburgen en Theaters vragen wij ten behoeve van het project Schouwburg Casino Den Bosch een: Op contractbasis nemen wij de com plete zorg voor deze diensten over in tal van bedrijven en instel lingen. Kwaliteit, dynamiek, professio nalisme, gemotiveerd perso neel én klantgericht hande len zijn daarbij onze ken merken. Algemeen: Schouwburg Casino Den Bosch is een multifunctioneel centrum met faciliteiten voor theater, concerten, cinema en evenementen. Jaarlijks ontvangt de schouwburg +300.000 bezoekers, waarvan voor culturele activiteiten (incl. film) en V3 voor evenementen. Voornaamste taken: Het in teamverband verrichten van theatertechnische werkzaamheden (bouwen/laden/lossen/licht/geluid/etc.). Begeleiden van evenementen op audio-visueel en technisch gebied. Verzorgen van filmvoorstellingen. Onderhoud aan en beheer van diverse electrotechnische installaties en voorzieningen. Voornaamste functie-eisen: Technische opleiding LTS-C en of E met diploma VEV 1e monteur. In het bezit van, of bereidheid tot het behalen van, het diploma filmoperateur. Ervaring met audio-visuele middelen strekt tot aanbeveling. Bereidheid om op onregelmatige tijden, 's avonds en gedurende de weekeinden te werken. Goede contactuele eigenschappen en stressbestendig. Leeftijd tussen 20 en 25 jaar. Woonachtig in de regio Den Bosch of bereidheid tot verhuizen. Sollicitatie: Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende functie, dan nodigen wij u uit binnen 10 dagen schriftelijk te solliciteren. Alle, naar uw mening, relevante informatie kunt u richten aan: Appèl B.V., Afdeling Personeelszaken, Postbus 2250,5202 CG 's-Hertogenbosch. Durf jij de verantwoording van het hart van dit nieuwe bios coopcomplex te dragen? Durf jij het preventief onderhoud op je te nemen? Heb je geen bezwaar om regelmatig in de weekends te werken? Ben je in het bezit van een diploma M.T.S.-E of L.T.S.-E en heb je hierna nog cursussen gevolgd op het gebeid van bedrijfs- elektronica en/of toegepaste elektronica? Indien je deze vragen met ja kunt beantwoorden, solliciteer dan naar de functie van Sollicitaties voorzien van pasfoto richten aan: t.a.v. de directie, Postbus 7220, 1007 JE AMSTERDAM. 12

Film | 1991 | | pagina 12