schoonmaakbedrijf biedt U graag de helpende hand dagelijks onderhoud periodiek onderhoud glazenwasserij tapijtreiniging diepreiniging van sanitair linnenservice/wassen wassen van bedrijfskleding inloopmatten-service reiniging van containers het leveren van kantinebenodigdheden leveren en verzorgen van toiletaccessoires X 5 oo z Maar gelukkig gaat dit stuk "historie" voor onze Stichting niet verlo ren. Kor Klazes zal in een adviserende rol het werk van Bio blijven steunen. U begrijpt, dat wij dit aanbod met beide handen hebben aangegrepen DEBIO-AWARD "NIEUWESTIJL". Al vele jaren wordt vanuit de Stichting Bio-Kinderrevalidatie getracht een goede manier te vinden om de waardering die men als bestuur van deze Stichting heeft voor degenen, die direct bij de Bio-collectes in de bioscopen betrokken zijn, uit te drukken en vorm te geven. Aanvankelijk door het beschikbaar stellen van kleine zilveren kraai en, later door het instellen van de huidige Bio-award, werd op bio scoopbedrijven, die zich bij het collecteren extra verdienstelijk had den gemaakt, de aandacht gevestigd. Steeds weer bleek het bijzonder moeilijk "meetbaar" welk bedrijf in dit verband de grootste inspanning leverde. Op weg naar een zo eer lijk mogelijke beoordeling werden in de loop van de tijd steeds meer nuances aangebracht. De laatste poging om tot beoordelings-crite- ria en waarderingsregels te komen werd in het bestuur van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie goedgekeurd en staat hieronder ver meld. Ook nu is de beoordeling nog niet geheel waterdicht, maar we me nen de nuanceringen, op grond waarvan we een bedrijf gaarne met waardering vermelden, toch weer te hebben verfijnd. Die waardering is er steeds, zondermeer, en betreft uiteraard alle collecterende theaters. Maar bij een "extra" inspanning past "een sterretje". De nieuwe "spelregels". 1. Er worden drie Bio-awards in de maanden juni en december uit gereikt aan het theater, in één van de drie categorieën, dat gedu rende de voorgaande collecte-periode de hoogste gemiddelde opbrengst per bezoeker heeft gehaald. 2. Deze gemiddelde opbrengst wordt berekend door het bureau van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie met behulp van de bezoekers aantallen gedurende de collecte-periode, volgens de opgave van de Nederlandse Bond van Bioscoop- en Filmondernemingen. 3. De toeschouwersaantallen van de middag- en avondvoorstellin gen worden bij elkaar opgeteld. Geen rekening wordt gehouden met het feit dat bijvoorbeeld 's middags niet wordt gecollecteerd of dat in bepaalde zalen niet met de bus wordt rondgegaan. 4. Er wordt gewerkt met drie categorieën: a. Theaters met één zaal. De minimum opbrengst voor deze categorie is f. 1000, b. Theaters met maximaal drie zalen. c. Theaters met meer dan drie zalen. Voor elke categorie is een eerste prijs beschikbaar. Voor categorie B en C worden ook aangemerkt theaters, welke meerdere namen hebben, maar één adres. Bijv. Heerlen: Rivoli, Royal en Maxim, Stationsplein 3 en 5. 5. Elk halfjaar zal een aanmoedigingsprijs worden uitgereikt aan die persoon, instelling of bedrijf die zich op het gebied van film, kin- derrevalidatie of fondswerving voor Bio bijzonder verdienstelijk heeft gemaakt. De toekenning van deze prijs geschiedt door de P.R.-commissie van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie. OPBRENGST KERSTCOLLECTE Alle stuivers, dubbeltjes, kwartjes, guldens, rijksdaalders, knopen en koffiemunten hebben 233.891,89 opgebracht. Een resultaat waar mee men voor de dag kan komen. Momenteel zijn we bezig uit te re kenen hoe de Bio-awards (volgens de nieuwe normen) worden ver deeld. Op dinsdag 2 juli a.s. zal tijdens de contactdag van de NBB de eerste nieuwe prijzen worden uitgereikt. In de volgende uitgave van het blad Film zullen de winnaars bekend worden gemaakt. Tot slot wil len wij iedereen danken die dit resultaat mogelijk hebben gemaakt. Kor Klazes/Simon Steenstra Lu' cc LU LL UL O LU O m 2 'T UI CD IJV 583 -i ^r 00 LU O ATI LEF 2 LU cc i- O LL cc O O Via dit medium nemen wij de vrijheid U enige informatie te geven omtrent uitbesteding van schoonmaakwerkzaamheden. Het uitbesteden van oneigenlijke bedrijfstaken staat momenteel in het middelpunt van de belangstelling. Steeds meer aktiviteiten worden aan gespecialiseerde bedrijven uitbesteed die dit werk efficiënter en dus goedkoper kunnen realiseren. Wij van Schoonmaakbedrijf De Maasstad zijn zo'n gespecialiseerd bedrijf. De praktijk leert dat uitbesteding aan Schoonmaakbedrijf De Maasstad een besparing van ca. 15% oplevert. Praktische voordelen zijn o.a.: voortdurende controle door De Maasstad op het schoonmaakwerk; apparatuur en schoonmaakmiddelen zijn bij de prijs inbegrepen: vervanging van personeel bij ziekte en verlof; eventuele overname van personeel; maandelijks werkbespreking. Wij zijn nog 'n jong maar dynamisch bedrijf en zouden ook voor U graag de helpende hand willen zijn!

Film | 1991 | | pagina 34