Prijsvraag BIO Buitenbios (Sö[ffl@s@®[p( Even voorstellen tel.: 030-315872/315819 fax:030-315227 In de kerstperiode zal Cinescope t.b.v. Bio-kinderrevalidatie een prijsvraag onder een groot aantal bioscoopbezoekers houden onder de titel "TEST JE REKLAMEKENNIS" Er worden formulieren in een groot aantal bioscopen uitgedeeld waarop beeldjes uit commercials worden afgedrukt. De deelnemers moeten raden uit welke commercials de beeldjes afkomstig zijn en het formulier, met bijplakken van minimaal 2,50 aan extra postzegels, retourneren. Uiteraard zijn alle opbrengsten bestemd voor Bio. Naast de "porto-inkomsten" zoeken wij ook nog een aantal sponsors. Zowel adverteerders, bioscoopexploitanten en filmver huurders kunnen een sponsorbijdrage storten en, ieder op zijn eigen wijze, participeren. Sponsoring kan in de vorm van geld of in het verstrekken van prijzen geschieden. De hoofdprijs wordt ter beschikking gesteld door Sony Nederland B.V. Momenteel hebben zich ook al een aantal andere sponsors gemeld, maar, gezien de doelstelling die iedereen in de bedrijfstak en daarbuiten toch zeker onderschrijft, wij hopen nog op een uitbreiding van dit aantal. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met Piet Davelaar. Filmreclame b.v. Bioscoopreclame b.v. Automatisering b.v. Oudegracht 154 Postbus 773 3500 AT Utrecht In de prachtige zomer die nu (helaas) achter ons ligt hebben een aantal exploitanten in diverse steden weer openluchtvoorstellingen georgani seerd. Tienduizenden bezoekers hebben genoten van de "Buitenbios". Op de meeste lokaties werd "Pretty Woman" vertoond en dit bleek een ideale film te zijn voor dergelijke evenementen, de sfeer was dan ook overal bijzonder gezellig. Op bijgaande foto, gemaakt op 29 augustus in Nieuwegein, is te zien dat toeschouwers, van jong tot oud, zich ruim tevoren hadden verzekerd van een goede plaats om optimaal van de film te genieten. Uiteraard werd de film overal voorafgegaan door een aantal commercials die door het grote doek en de perfekte geluidskwaliteit optimaal tot hun recht kwamen. Jules Samb. Jules werkt sinds maart 1991 bij Cinescope. Hij verzorgt de installatie en het onderhoud van de hard- en software in de theaters die voor het TAS-ticketsys- teem hebben gekozen. Voordat hij aan deze hektische baan be gon, werkte hij ruim 10 jaar bij de Film centrale in Nieuwegein.

Film | 1991 | | pagina 31