eür Bio Award voor Cinescope De Uitloper Openluchtvoorstellingen @ÖLrD@§€®^)( Op 2 juni werden op de kontaktdag de Bio-Awards uitgereikt door de heer J.B. Heijl, bestuurslid van Bio. Naast de Awards voor de bioscopen die per bezoeker de hoogste kol- lekte-opbrengsten in de afgelopen Kerstperiode hadden gescoord was er een Award voor Cinescope i.v.m. de inspanningen verricht voor Bio, met name de prijsvraag-organisatie. Wij zijn er zeer verheugd over en willen dan ook graag een dergelijke prijsvraag herhalen, wellicht in een nog veel bredere opzet. Uiteraard hebben wij ook dan weer de steun nodig van de (liefst alle) bioscoop exploitanten en een aantal sponsors, maar gezien het resultaat van de vorige keer hebben wij er alle vertrouwen in dat dit zal lukken. Piet Davelaar Sedert enige jaren wordt in 4 steden (Breda, Utrecht, Tilburg en Haarlem) De Uitloper uitgegeven, een initiatief van Jos Wildeboer uit Breda. Deze flyer wordt wekelijks verspreid in de binnensteden voornamelijk in horeca-bedrijven, VVV's, bibliotheken en uiteraard in schouwburgen en bioscopen. Op de voorpagina staat het bioscoopprogramma, verder worden theatervoorstellingen, exposities en optredens aangekondigd en uiteraard is er ruimte voor advertenties. De Uitloper is een prima presentatie van het bioscoopprogramma. Iedereen kan in één oogopslag zien waar welke film draait. Cinescope is een samenwerkingsverband aangegaan met de uitgever en op 18 juni zal de Uitloper ook in Den Bosch worden uitgebracht. Het streven is om binnen niet al te lange tijd in alle grote steden in Nederland de Uitloper uit te gaan geven. Behalve voor de regionale adverteerders wordt het dan ook interessant voor landelijke adverteerders, met name diegenen die zich op het jonge publiek richten dat veel uitgaat. Vooral voor adverteerders met een bioscoopcommercial kan het een flinke ondersteuning zijn van de doekreklame. Verder kunnen er uiteraard filmadvertenties in worden geplaatst. Voor meer informatie bel met Piet Davelaar of Virginia Sadal. Evenals in voorgaande jaren worden er door vele exploitanten ook deze zomer weereen aantal openluchtvoorstellingen georganiseerd. De meesten zullen plaatsvinden in augustus en september en, als de weergoden ons goed gezind zijn, verwachten wij in totaal tussen de 80.000 en 100.000 bezoekers. Op het kaartje is te zien waar de verschillende voorstellingen plaats vinden. Voor een aantal steden kunnen nog commercials worden geboekt, voor meer informatie kunt u bellen met Albert van Rijmenam of Piet Davelaar. (7 Filmreclame b.v. Bioscoopreclame b.v. Automatisering b.v. Oudegracht 154 Postbus 773 3500 AT Utrecht tel.: 030-315872/315819 fax:030-315227

Film | 1992 | | pagina 34