SPOT Cinema W> «5 ft Cinema Royal is in Oss een begrip en niet meer weg te denken uit die stad! De onderneming is er al meer dan 60 jaar gevestigd. De 'oude' Cinema Royal werd in 1931 door de heer A.Heuvers Sr. geopend. Al die jaren heeft Cinema Royal stand weten te houden, ook in tijden, waarin de bioscopen het moeilijk hadden - zoals bijvoorbeeld tijdens de opkomst van de tv en de videotheek. Het ging de onderneming zó goed, dat men zelfs tot nieuwbouw besloot over te gaan. van Dolby Stereo SR. Bovendien kan men zaal 2 en 3, alsmede zaal 4 en 5 'interlocken'. Voorts beschikt Cinema Royal over twee grote foyers met gezellige zitjes, waar het goed toeven is onder het genot van een kopje koffie of een drankje. Ook de gehandicapte bezoe ker kan zich probleemloos in het com plex voortbewegen. Nergens liggen drempels en het gebouw beschikt over een lift en een invalidentoilet. Cinema Royal ligt aan het begin van het centrum. Dit is een doelbewuste keuze geweest. Zowel tegenover als achter het bioscoopcomplex is er ruimte voor onbeperkt, gratis parke ren voor ca. 600 auto's. Tegenwoordig een zeldzaamheid!! Kortom, Cinema Royal is en blijft bij de tijd en zorgt met zijn 17 medewerk(st)ers, dat de bezoekers uit Oss en omgeving een gezellig avondje film kunnen beleven. In 1978 openden Ab en Nolly Heuvers, ruim 36 jaar in het bioscoopbedrijf, de deuren van hun nieuwe bioscoopcom plex, bestaande uit 3 zalen met respec tievelijk 355, 217 en 154 zit plaatsen. In 1981 werden daar nog eens 2 zalen aan toegevoegd met 72 en 56 zitplaatsen. Een hele investering in die tijd! 2 miljoen voor de eerste bouw en nog eens 1 miljoen voor de uitbrei ding. Recentelijk is het hele J bioscoopcomplex voor zien van nieuwe vloer bedekking. Ook werden de grote en de twee kleine zalen van nieuwe stoelen voor zien; zaal 2 en 3 wer den opnieuw bekleed met donkerblauw ve lours. De drie grootste zalen zijn voorzien 13

Film | 1993 | | pagina 13