DRS.J.PH.WOLLF BENOEMD TOT ERE- VOORZITTER YTZEN BRUSSE ERELID F "Grote Liefde voor muziek" Met woorden van dank voor de uitzon derlijke diensten, bewezen gedurende vele jaren en in uiteenlopende functies aan de Bond en de Federatie, met name in de moeilijke overgangspe riode, benoemde de Federatieraad bij monde van de heer Wijsmulier de scheidende voorzitter Drs.J.Ph.Wolff tot ere-voorzitter. Hij uitte tevens waardering voor de in spanningen van de heer Wolff om 'de club' bij elkaar te houden, voor zijn grote interesse in onderzoek ten gun ste van de bedrijfstak en - bij velen wellicht minder bekend - zijn grote liefde voor muziek en geschiedenis. Drs.J.Ph.Wolff werd het ere-voorzitter- schap verleend voor zijn grote ver diensten in de volgende functies: Bonds- en Federatievoorzitter (gedu rende tien jaar), lid, penningmeester en voorzitter van het Hoofdbestuur van de Nederlandse Bioscoopbond, voorzitter van het Bondsbestuur van de Nederlandse Bond van Bioscoop- en Filmondernemingen, voorzitter van het Federatiebestuur, lid van de Bondsraad, voorzitter van de afdeling B en lid van het bestuur van de Bedrijfsaf deling Bioscoop exploitanten, lid respectievelijk wnd.voorzitter van de Exploitantenraad van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploi tanten, lid van de Studiecommissie Organisatiestructuur, voorzitter van de Commissie Herziening Bondsstructuur, voor zitter van de Commissie Bondsreg lementering, lid van de Raad van Beroep, lid van de Commissie van Geschillen, plv.lid van de Gemengde Commissie van Geschillen, vice-voor- zitter/penningmeester van de Inkoop stichting van het Film en Bioscoopbedrijf, voorzitter van de Stichting Cine- manifestatie, lid van de Raad van Beheer Stichting Nederlandse Filmstudio, voorzitter van de Commissie Vestigingsnormen, bestuurslid resp. vice-president van de Union Internationale des Cinemas (UNIC), penningmeester van het Executive Committee en coördinator van de onderzoekscommissie van Media Salles, penningmeester resp. Ylzen Brusse vice-voorzitter van de Stichting Bio- Kinderrevalidatie, lid van de Raad van Toezicht van de Stichting Arnhemse Revalidatiecentra en bestuurslid Stichting Bio-Mytylschool. Hoewel de heer Wolff ook in de toe komst zijn medewerking zal blijven verlenen aan FILM in de vorm van artikelen, maakt de redaktie van deze gelegenheid gebruik om de heer Wolff te danken voor zijn jaren lange inspanningen ten behoeve van het blad. In de functie van Federatievoorzitter kon FILM immer rekenen op zijn steun, vertrouwen, ideeën en kon- struktieve kritiek. De heer Ytzen Brusse werd benoemd tot erelid van de N.F.C, als erkenning voor zijn uitzonderlijke diensten gedu rende een groot aantal jaren in zijn functies van lid van het Bondsbestuur, lid van de Bondsraad, lid resp. secreta ris, penningmeester en vice-voorzitter van het bestuur van de Bedrijfsafdeling Filmfabrikanten en Filmproducenten, voorzitter van het bestuur van de Verenigde Audiovisuele Produktiebedrijven en lid van de Commissie Herziening Bondsstruktuur. 17

Film | 1993 | | pagina 17