houden. In de categorie "kin deren tot 14 jaar" werd Mikey Vermeer uit Sluis win naar met een prachtige strip over Mowgli, Baloo en een gulden. In het verhaal werd deze gulden opgestuurd naar Bio. Mikey koos als prijs een bezoek aan Burgers Bush en het bijwonen van de feestelijke voorstelling van "Jungle boek". Natuurlijk werd Mikey officieel welkom geheten door Donald Jones en ontving hij uit handen van Eline Danker (Buena Vista) twee prachtige knuf felbeesten uit "Jungle boek". Ontroerend was het moment toen hij Donald Jones een brief overhandigde. Hiernaast ziet u "de inhoud" van deze brief. U begrijpt, dit gebaar werd door de aanwezigen bijzon der op prijs gesteld en Mikey werd dan ook beloond met een daverend applaus. Rond de première van "Jungle boek" werd landelijk een tekenwedstrijd ge- Vorig jaar werd ter gelegenheid van het 65-jarig bestaan van onze Stichting een golfdag gehouden voor hen, die werkzaam zijn in de bioscoop- en film wereld. De reacties op de golfdag waren zo po sitief dat een aantal deelnemers beslo ten hebben een Bio-golf-sociëteit op te richten. In de doelstelling van deze so ciëteit staat dat de leden worden ge acht jaarlijks deel te nemen aan een exclusief golftoernooi. De leden dienen echter iemand te introduceren die voor deelname betaalt. Het netto-resul taat van deze golfdag is voor het werk van onze Stichting. De volgende personen kunnen lid van de sociëteit worden: - leden van de Nederlandse Federatie voor de Cinematografie - acteurs en actrices - anderen, bij de branche betrokkenen. Dit ter beoordeling van het Bestuur van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie. De leden dienen wel in het bezit te zijn van minimaal het golfvaardigheidsbe- wijs. Mocht u lid willen worden of ie mand weten, die onder de doelgroep valt, vraag dan de voorwaarden voor lidmaatschap aan bij Simon Steenstra (08308-38203). De eerste officiële golfdag wordt gehouden op vrijdag 24 september a.s. "P t EEN ONTROEREND MOMENT... BIO-GOLF-SOCIETEIT 40

Film | 1993 | | pagina 40