Je Het Filmsportspektakel *k 1993 -a-g- Het grote sukses van 1991 en 1992 heeft ervoor gezorgd dat ook dit jaar het Filmsportspektakel zal worden geprolongeerd! Tijdens deze dag zijn wederom diverse takken van sport vertegenwoordigd. Met één klein verschil, namelijk dat het gehele sportspektakel zal plaatsvinden op het terrein van Tennispark Borghland, dus helaas... géén golf meer! Echter, de inmiddels traditionele verrassingssport zal blijven bestaan. Maar voelt u zich niet bezwaard, als u niet aan alles mee wilt of kunt doen; het motto van de dag is: U mag aan alles meedoen, maar u moet niets! Zoals u gewend bent, wordt zowel de 'aktieve' als de 'innerlijke' mens die dag kom pleet in de watten gelegd en 's avonds zullen wij dit sportevenement op gepaste wijze besluiten, met andere woorden: u mag deze dag niet missen! Uiteraard houden wij u op de hoogte van verdere ontwikkelingen. Wat moet u doen om aan deze dag deel te nemen en wanneer en waar zal HET FILMSPORTSPEKTAKEL plaatsvinden? Datum: Lokatie: Deelname voorwaarden: Vrijdag 25 juni 1993 Tennispark Borghland Borghlandweg 8 -12 in Duivendrecht Iedereen die iets met film te maken heeft - dus ook de partners - zijn meer dan welkom! Vul de onderstaande bon in en stuur deze vóór 31 mei naar: MGM Cinemas Postbus 75948 1070 AX Amsterdam o.v.v. Het Filmsportspektakel 1993 Gelieve het inschrijfgeld (dit is uw deelnamebewijs) a Fl. 25,- per persoon over te maken op rekeningnummer 64.19.23.228 Cannon Cinema, Crédit Lyonais Rotterdam, o.v.v. Het Filmsportspektakel 1993. (Postgironummer van Crédit Lyonais: 4809769.) N.B. Indien u voor meerdere per sonen betaalt, verzoeken wij u bij de betaling de namen van deze personen apart te vermelden. Naam: Adres: Postcode/woonplaats: Werkzaam bij: I.v.m. de groepsindeling: O Het maakt mij niet uit bij wie ik ingedeeld word. O Ik wil graag bij de volgende personen ingedeeld worden:

Film | 1993 | | pagina 43