Dirk Jan Guyt Geboren Funktie Foto van links naar rechts: Trudy van Wijk, Dirk Jan Guyt, Annemieke van der Meer, Ton Tetteroo, Tiny Konings, Yvonne Mounourij, Linda Barnhoorri, Marleen Brouwer, Linda van der Plas. zittend van links naar rechts: Marcel van der Ham, Christina de Vries, Klaas Hendrik Schaap. Beste film On Golden Pond, Out of Africa Filmsterren Katherine Hepburn Woonachtig in Noordwijk en in 1988 begonnen bij Renovo Film. Werkzaam op het secretariaat als administratrice /receptioniste. Getrouwd met Dick, twee kinderen. Hobby's: watersport, fietsen, winkelen en kok kerellen. Yvonne Mounourij -Ammerlaan Geboren 27 april 1967 te Enschede Funktie Financieel - administratief medewerkster Beste film Cape Fear, Rainman, The Client (boek was toch wel beter), Jungle Book Filmsterren Dustin Hoffman, Jodie Foster Na de middelbare schoolopleiding en secretares se opleiding ben ik gaan werken in de adminis tratieve/secretariële sector. Via Amsterdam ben ik in Katwijk gaan wonen. Sinds januari 1993 ben ik werkzaam bij Renovo Film, eerst als tele foniste/receptioniste en nu dan als financieel/ administratief medewerkster. Ik ben niet zo'n bioscoopganger maar bovenstaande films vond ik toch erg goed. Getrouwd, 1 kind. Hobby's: kleding maken, skiën, kokkerellen en lezen. Annemieke van der Meer Geboren 12 juni 1970 te Rijnsburg Funktie Ie medewerkster Reclame en Merchandising Beste film Diversen, maar vooral anima tiefilms (Walt Disney) Filmsterren Val Kilmer, Robin Williams, Demi Moore Na mijn opleiding mode en kleding presentatie ben ik terecht gekomen in een modehuis te Wassenaar. In maart 1991 ben ik begonnen bij Renovo. Ik werk op de reclameafdeling en doe dit na 4 jaar nog steeds met plezier. Klaas Hendrik Schaap Geboren Funktie Beste film Filmsterren 12 januari 1965 te Katwijk Ie medewerker Magazijn Ben Hur, Bridge on the River Kwai Meryl Streep, Sean Connery Na m'n militaire dienst, 4 jaar lang gewerkt als distributie medewerker bij C A distributiecen trum te Katwijk, daarna 1 jaar bij Inter Face Fashion te Katwijk om vervolgens terecht te komen bij Renovo Film. Hobby's: muziek (groot liefhebber van James Last), Rode Kruis, Lokale Omroep (V.L.O.K. te Katwijk) en computers. Linda van der Plas Geboren Funktie Best film Filmsterren 9 juni 1968 te Leiden Ie Laboratorium medewerkster Dances With Wolves, The Medicine Man, Silence Of The Lambs, Speed, Disney cartoons Sean Connery, Jodie Foster Na m'n kappersopleiding heb ik een klein jaar voor een uitzendbureau gewerkt en vanaf maart 1988 in dienst gekomen bij Renovo Film. Hobby's: skiën, motorrijden, films, uitslapen en lekker eten. Marleen Brouwer Geboren 5 juli 1971 te Leiden Funktie Laboratorium medewerkster Beste film Dances With Wolves, Philadelphia, Forrest Gump, Lion King, In The Line of Fire Filmsterren Tom Hanks, Harrison Ford, Eddie Murphy Vanaf januari 1995 werkzaam bij Renovo Film, hoop in de toekomst mezelf verder te kunnen ontplooien in 't filmonderhoud. Hiervoor werk zaam geweest als brocheerster (grafische sector) en als verslaggeefster bij een huis-aan-huis kran tje (het plaatselijk sufferdje).Hobby's: films, muziek, winkelen, lekker eten en m'n hond. Beste film Filmsterren 10 november 1973 te Katwijk Medewerker distributie en reclame Silence Of The Lambs Kevin Costner, Jodie Foster Ik ben in november 1994 begonnen bij Renovo Film, heb in de tussentijd veel geleerd en hoop er nog lang te mogen blijven werken. (Ik vind het hier hartstikke fijn.) Hobby's: uitgaan (stap pen), mijn lieve vriendin Ingrid. Marcel van der Ham Geboren 31 mei 1966 te Wassenaar Funktie Chauffeur Beste film Speed, Silence of the Lambs The Fugitive Filmsterren Geen specifieke voorkeur Begonnen bij Renovo Film in december 1994 als chauffeur. Hiervoor werkzaam geweest als ver koper in de cosmetica en als Service Merchandiser in zoetwaren. Hobby's: hardlopen (voor mijn vriendin), fiet sen, squashen. Passieve hobby's: lekker languit voor de TV zit ten en kijken naar auto/motor, sport en voetbal (Feyenoord fan). jDoooononoooooaaoc Joost Bert van N. V. Decatron International noemt zichzelf een "tradeshow junkie". Een aantal jaren geleden toen Bert in Las Vegas ShoWest bezocht, vatte hij het plan op om in Europa iets dergelijks te organiseren. In 1991 werd het concept van Cinema Expo in de coffeeshop van het Bally's Hotel op een placemat geschreven door Joost Bert samen met Bob en Jimmy Sunshine, organi satoren van Show East. In 1992 werd de eerste Cinema Expo georganiseerd in Brussel. Er waren 100 standhouders en 490 deelnemers. In 1993 groeide dat aantal tot 125 standhouders en 750 bezoekers. Dit jaar komt Cinema Expo naar Amsterdam (26/6-29/6 1995) en tot op heden zijn de organisatoren uitermate tevreden over deze keuze. Het doel van Cinema Expo is het overdra gen van kennis. Joost Bert hoopt dat er veel zelf standige bioscoopexploitanten zullen komen, omdat die het meeste kunnen leren, volgens Bert. Onderwerpen zoals de financiering van multi- plexen en meer omzet uit het buffet halen, zullen tijdens een aantal seminars worden behandeld. Naast de tradeshow en de seminars zullen er ook een aantal films in het congrescentrum van de RAI worden vertoond. Pocahontas, Congo, Botman Forever en Waterworld zullen tijdens Cinema Expo waarschijnlijk voor het eerst in Europa te zien zijn. De lunches en diners worden aangeboden door de majors. Buena Vista zal evenals tijdens ShoWest groots uitpakken tijdens Cinema Expo. Er zullen zo'n 150 stands zijn en Bert verwacht dat er zo'n 900 deelnemers naar de RAI zullen komen. Duitsland en Spanje willen graag dat Cinema Expo in de komende jaren bin nen hun grenzen wordt georganiseerd. Uiteindelijk moet Cinema Expo binnen 4 a 5 jaar uitgroeien tot het formaat van ShoWest. International

Holland Film Nieuws | 1995 | | pagina 13