Het begon omstreeks de jaarwisseling toen wij tegen elkaar zeiden: 'tja, zullen we het weer proberen' en een maand later: 'jazeker, het moet luk ken dit jaar'. En gelukkig, het is weer gelukt, het 4e filmsportspektakel werd een feit. Alle taken werden opnieuw verdeeld binnen het comité: "Doe jij dit, dan doe ik dat en laten we niet vergeten om...etc. etc." Het lijkt allemaal zo simpel, en inderdaad krijg je na een aantal jaren wel een soort routine, maar dat neemt niet weg dat met name de sponsoring geen gemakkelijke opgave is. Uiteindelijk heeft iedereen zijn of haar eigen werkzaamheden en doe je het film sportspektakel er gewoon even bij. Bovendien moet je bij eigen relaties en direktie aankloppen voor die absoluut noodzakelijke geldelijke bijdrage, en juist dat is soms best moeilijk. Echter, zonder hulp van de professionele organisatie PCP onder leiding van de onvolprezen Etienne Spee, zou het zeker niet gelukt zijn. PCP zorgt er voor dat op sportief gebied alles op rolle tjes loopt er zowel het sporten op zich als de nazorg zijn perfekt geregeld en wordt werkelijk niets aan het toeval overgelaten. Vandaar ook dat wij u een bijzonder nauwkeurig overzicht kun nen geven van de blessures die er op zo'n sportdag helaas bij horen: 4 gevallen met een rugverrekking 3 gevallen met verdraaide knieën 1 geval met een ingescheurde band (kan natuurlijk gewoon een ingescheurde haarband zijn?!) 2 gevallen met een enkel(e) verzwikking 8 gevallen met spierkrampen 2 gevallen met een wervelverdraaiing 3 gevallen moesten op de blaren zitten 2 gevallen met zweepslag en 1 'getapete' neus... Al zit er een aantal pijnlijke gevallen bij, er waren gelukkig geen zeer ernstige ongelukken te melden. Naast de top 9 van de blessures, hebben wij uiteraard ook de top 3 van de winnaars voor u, met naam en toenaam: #1 #2 #3 Met 183 punten mag MICHAEL BOOGAARD, werkzaam bij het Tuschinski Theater, zich FILMSPORTSPEKTAKELKAMPIOEN 1995 noemen, en het prijzen pakket liegt er niet om: halfjaar gratis HP/DeTijd en de Nieuwe Revu; een jaar lang gratis abonnement Filmnet; Sony Sport Walkman; Fles Champagne; de enige echte Filmsportspektakelkampioen Sjerp; Gold Card voor het Nederlands Film festival; Filmmuseum Jaarkaart; Revlon Cosmetica Pakket voor heren; 2 overnachtingen met alles erop en eraan in het schitterende Grand Hotel te Amsterdam én diverse filmhebbedingetjes. Gevolgd door PAUL VISSER, werkzaam bij Polygram Film Entertainment, die met 153 punten op de tweede plaats eindigde. Op de derde plaats met 141 punten de kampioen van twee jaar geleden, PETER VAN EMPEL, werkzaam bij het Bellevue/Calypso Theater in Amsterdam. Na de opsomming van onder andere het prijzenpakket is dit hèt moment om alle sponsors, groot en klein, maar allen even belangrijk, nogmaals te bedanken voor hun fantastische bijdrage. Zonder u was het echt niet mogelijk geweest en heel veel dank daarvoor. Ook was er de traditionele cheque tn.v Stichting Bio Kinderrevalidatie, die, met een bedrag van FL.4.000,-, overhandigd werd aan de direkteur van de Stichting, de heer Willem van Tuyll van Serooskerken. Ik mag denk ik wel namens het gehele comité spreken, als ik zeg dat wij ons bijzonder vereerd voel den toen de heer van Tuyll van Serooskerken ons alle drie ridderde tot ambassadeur door ons een heus BIO insigne op te spelden. Het comité was hierdoor zo van slag, dat wij vergeten zijn iedereen het vertrouwde vaantje mee te geven, als bewijs van deelname. Mocht u dit alsnog aan uw verzameling willen toevoegen, vragen wij u vriendelijk dit schriftelijk kenbaar te maken door een aan uzelf geadresseerde èn voldoen de gefrankeerde envelop te stoppen in een andere envelop, die u moet sturen naar: HET FILMSPORTSPEKTAKEL, Postbus 87593, 1080 JN Amsterdam. Wat u eveneens kunt bestellen is de speciaal door Shooting Star vervaardigde video band, waarop een unieke impressie van deze 4e filmsportspektakeldag is vastgelegd. Door slechts tien gulden over te maken op bankrekeningnummer 49.51.28.465 van de ABN-AmroBank kunt u de videoband schriftelijk aanvragen bij: Shooting Star Filmcompany, T.a.v. Dave Schram, Prinsengracht 546, 1017 KK Amsterdam. Of dit de laatste keer is geweest voor het huidige comité valt te bezien. Het idee is geopperd om de gehele organisatie bij de Stichting Marketing Communicatie van het NFC neer te leggen. E.e.a. prima zou passen binnen de strategie van deze stichting, aange zien juist ook interne communicatie hier een belangrijk onderdeel is. Wellicht kan de stichting in positieve zin gebruik (blijven) maken van de huidige comitéleden om ook in 1996 het filmsportspektakel te laten plaatsvinden. Paulette Buenting (ex) comitélid Gespecialiseerd in: Film aankondigings lichtbakken Decoraties in 3 D Billboards Film decoraties Restyling interieur en exterieur Bewegwijzering Etalages Danzigerkade 15 1013 AP Amsterdam Tel: 020 - 6867636 Fax: 020 - 6821 873 HET FILMSPORTtpEKTAKEL 1995 ASAK bv

Holland Film Nieuws | 1995 | | pagina 10