WINNAARS FILMSPORTSPEKTAKEL 1996: Op 16 augustus jl. vond bij Tennispark Borchland weer het jaarlijkse FilmSportSpektakel plaats. Dit jaar een record aantal deelnemers die zich de hele dag konden uitleven op de diverse onderdelen. Naast de inmiddels vaste sporten als tennis, bowlen en squash, beleefde men dit jaar ook veel plezier aan de nieuwe onderdelen "sumoworstelen", de "kleefwand" en "supersoccer". Onder auspiciën van de Stichting Marketing en Communicatie is het organiserend comité (Paulette Buenting, Kiki Dilweg en Jacques Goderie) er ook dit jaar weer in geslaagd het Nederlandse filmbedrijf een enerverende dag te bezorgen waarbij ook de Stichting Bio-Kinderrevalidatie niet werd vergeten. De Heer Van Tuyll van Serooskerken ontving aan het eind van deze sportieve dag uit handen van Jacques Goderie de haast traditioneel geworden cheque t.w.v. 4.000,- Holland Film Nieuws noteerde enkele enthousiaste reacties: "Het Filmsportspektakel: dit jaar wederom een gezellige en leuke dag met alweer sporten die interessant waren om mee te doen "Sportdag 1996 was ook dit jaar weer een grandioos succes. De nieuwe opzet van de lunch was erg gezellig, met z'n allen aan de lange tafels. Wat alleen erg jammer was, was dat al die fanatieke sporters natuurlijk ook erg veel hon ger hadden, waardoor ik elke keer voor niks naar het buffet rende en zo steeds de lasanga misliep. Maar de ravioli was ook erg lekker. Verder vond ik het erg leuk dat er ook dit jaar weer gesquashed kon worden "Supersoccer, sumoworstelen, kleefwanden, stormbanen: een beetje sadistisch is het orga- j nisatieteam wel. Mijn spie- J§ ren zijn nog steeds in "shock". Maar wat was het weer oergezellig. Het filmsportspektakel blijft de leukste manier om collega 's en concur renten wat beter te leren kennen "Heel erg bedankt Stichting P.S.P. en alle sponsors. Dank ook Will van Dommelen en Daniella Bouliuisen voor de foto's". "De verwachtingen waren hoog de spieren waren gespannen het weer was gelukkig droog de regen was voor één dag uit ons land verbannen Het worstelen was erg zwaar de kleefband was wat spastisch het voetballen was erg naar maar het tennissen, mijn God, was fantastisch! De waterbaan was niet voor mij, maar voor de dappe ren, koen en gemotiveerd zij voelden zich zelfs bij het bowlen geen kluns Maar dat werd gelukkig ruimschoots gecompenseerd door het heerlijk buffet en de fantastische lunch Met squash ben ik door een collega uitgedaagd het energie-peil vertoonde daarop een verdere daling al met al was deze dag geslaagd en zeker vatbaar voor herhaling! P.S. Een compliment aan de organisatie komt zeker tot z 'n recht als Kiki, Paulette en Jacques met hun motivatie het volgend jaar weer net zo goed doen, écht!" "Sportief gezien begon onze sportdag fantastisch daar iedereen zijn/haar medaille van tevoren kreeg! Tezamen met het mooie Belbios poloshirt zorgde deze prijs ervoor dat een ieder tevreden de dag begon Sumo: Michael Hogewerf (City Amsterdam), 8 keer gewonnen Sormbaan: beste man- Hans Coolen (Operations Team), 18 sec. beste vrouw- Floor van Esch (Rembrandt Arnhem), 28 sec. Kleefwand: Jeroen Koppend (Arcade Gouda), 13 punten Bowlen: Martin Anker (Duware), 177 punten Squash: beste vrouw-Rivka van Tol (Pathé Rotterdam), 75 punten beste man-Paul Eggels (Columbia), 95 punten Supersoccer: zeer verrassend, team van 7 vrouwen én één man (Polygram-Meteor film), 7 keer gewonnen: Diewke Dokkum Yvonne Jongerius Marijke Effing Rudolf van der Kooy Loes Gosschalk Saskia Oosterwoud Esther Jacobs Marlinde van de Ven - Tennis: Jacqueline Heijl, Michiel Schenkius (Warner Bros), 20 punten (gewonnen games) - Beste team: Columbia (7 personen) - Overall winnaar: Jeroen Koppend (Arcade Gouda), op foto, - Poedelprijs: Christiane Schumacher (Tuschinski Amsterdam) HET FILMSP0R1PEKTAKEL 1996

Holland Film Nieuws | 1996 | | pagina 15