BIOSMEDEWERKER 1996 BIOSVROUW MEI '96: BIOSVROUW JUNI '96: BIOSMAN JULI '96: Filmed Entertainment Dit jaar wil PolyGram Filmed Entertainment elke maand een bioscoopmedewerker in de schijnwerpers plaatsen: "De Biosman/vrouw van de maand". PolyGram Filmed Entertainment hoopt hiermee bioscoopmede werkers te laten zien dat men veel waarde hecht aan hun bij drage. Door middel van een brief naar alle bioscopen in Nederland hebben wij de bedrijfsleiders gevraagd of zij een medewerker willen voordragen. DISTRUBUTION HANNA WOERTMAN De maand mei heeft ons een BiosVrouw gebracht. De gelukkige is mevrouw Hanna Woertman! Weer iemand die het gezicht van een bioscoop kleur geeft. Ze werd voorgedragen door haar collega's van de Catharijne bioscoop in Utrecht en door het hoofdkantoor van Bioscoop onderneming A.F. Wolff B.V. Op dinsdag 18 juni na de matinee liepen wij de Catharijne bioscoop binnen met in onze armen het Bios vrouw Certificaat, de PolyGram cd-top-10 en video-top-10. Mevrouw Woertman zat nog in de kassa en verwees ons vriendelijk lachend door naar de heer Abrahams, bedrijfsleider van de bioscoop. Twee tellen later kwam een dele gatie van drie personen van het hoofdkan toor binnen lopen en werd Hanna Woertman door meneer Abrahams tactisch meege- loodst naar het inmiddels gevormde feestco mité. Oprecht verbaasd stond ze ons aan te staren. Het is natuurlijk ook niet niets om na 18 jaar werk in de bios coop tot Bios- Vrouw-van-de- maand uitgeroe pen te worden. Met een klein traantje in haar ogen en een bre de lach op haar gezicht nam zij het certificaat en de prijzen van PolyGram in ontvangst, waarna de bloemen en de felicitaties van col lega's volgden. Natuurlijk was er koffie met gebak om dit heuglijke feit te vieren. Hanna Woertman maakt nu naast Henny Majoor en Bas Bastiaans een goede kans op de hoofdprijs van Biosman/vrouw 1996: een totaal verzorgde reis voor twee perso nen naar Florida. De komende maanden zullen nog meer kan didaten aan deze rij toegevoegd worden. HELEEN SNIJDER Vrijdag 19 juli was het wéér zo'n dag waarop er iemand door PolyGram in de schijnwerpers zou worden gezet. Ditmaal zette de PolyGram zomer- truck koers richting 't Swaentje te Meppel alwaar de nietvermoedende Heleen Snijder verrast zou worden met cadeau's. De bedrijfsleider Mare Spin had voor een grote taart en een gigantische bos bloemen gezorgd en het PolyGram prijzenpakket bestond uit 10 cd's en 10 top video's. Na met een blozend gezicht en wat hakkelende woorden te hebben gevraagd waar ze dit alles aan te danken had, werd haar verteld dat ze door haar collega's was voorgedragen als Biosvrouw van de maand. Haar inzet, passie en betrokkenheid voor het medium film en bioscoop wordt alom gewaardeerd en zij verdient dan ook alle lof en aandacht plus een prachtige oor konde ter bevestiging. Na een bedankje, was er natuurlijk nog tijd voor een foto om deze emotionele gebeurtenis voor Heleen vast te leggen. (Op de elftalposter zittend onderaan Ie van links). ROB KELLY Op 6 augustus tijdens de NFC Contactdag werd wederom een nieuwe biosman ver rast. Hij is 24 jaar oud en sinds 21-12- 1987 in dienst bij Tivoli in Apeldoorn, waar hij aanvankelijk als servicemedewer ker begon, maar nu al in vele functies inzetbaar is zoals operateur en promotie medewerker. Zijn naam: Rob Kelly. Voorgedragen door de heer Schippers van Tivoli in Apeldoorn werd de nietsvermoe dende Rob vlak voor het begin van de film naar voren gehaald. Met dank aan de heer Schippers konden wij een certificaat overhandigen dat eigenlijk te klein is voor het noemen van alle bijzondere werkzaamheden die Rob Kelly voor Tivoli uitvoert. Zijn veelzijdige bijdragen, zijn enthousiaste instelling, zijn betrokkenheid, etc. Kortom hij behoort tot de pilaren waar Tivoli op steunt. Wij hopen met deze blijk van waardering juist die mensen te belo nen die een zeer waardevolle bijdrage vanuit de bioscoop leveren aan ons pro- dukt. Tevens biedt dit ons de mogelijkheid om hen te leren kennen. Indien u vindt dat een collega door een fantastische inzet ook eens in het zonnetje gezet mag worden laat het ons dan weten. Brieven kunnen gericht worden aan PolyGram, Mozartlaan 27,1217 CM te Hilversum t.a.v. Esther Kollmann.

Holland Film Nieuws | 1996 | | pagina 24