bioscoop-inspecteur m/v flH«** STICHTING BIO-KINDERREVALIDATIE BI0- KERSTCOLLECTE 1996 De Bio-Kerstcollecte 1996 wordt gehouden vanaf 19 december '96 tot en met 15 januari 1997. BIO HEEFT EEN NIEUWE VOORZITTER! 21 maart 1997 BIO-70 jaar GOUDEN MICKEY'S 1997 Wint u volgend jaar een Gouden Mickey? De uitreiking zal plaatsvinden rondom oktober, tijdens de presentatie van Disney's' 35ste ani matiefilm HERCULES. Ook u maakt kans om een Mickey te winnen door: - zoveel mogelijk BVI product (in première) te vertonen - aangeboden trailers tijdig te programmeren - geleverde reclamematerialen op een goede manier bij uw publiek onder de aandacht te brengen - unieke en ludieke acties op te zetten rond om de vertoning van BVI films -tijdig afrekenstaten in te sturen en be talingen over te maken - te investeren in projectie kwaliteit, geluid en service, kortom: in uw en ons publiek Wellicht staat uw bioscoop volgend jaar in de schijnwerpers?! Daniella Bouhuisen, Buena Vista Int. In verband met het overlijden van onze bioscoop-inspecteur, de heer W.A.M. Marcusse, zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een Hij/zij zal in samenwerking met zijn/haar collega verantwoordelijk zijn voor de totale gang van zaken in de ruimste zin van het woord binnen onze 11 bioscopen. Tot zijn/haar taken zullen o.a. behoren: - personeelsbeleid binnen de bioscopen - motiveren en stimuleren van het bioscooppersoneel - buffetten (inkoop, administratie etc.) - reclame en publiciteit in de bioscopen - controle op werkzaamheden van Onderhouds- en Technische Dienst - automatisering binnen de bioscopen Wij zoeken kandidaten die voldoen aan de volgende eisen: - affiniteit met bioscoopbedrijf - kennis van automatisering binnen bioscoopbedrijf - opleiding op middelbaar niveau - leeftijd tussen 35 en 45 jaar - stressbestendig - in het bezit van een rijbewijs Schriftelijke sollicitaties voorzien van een CV gelieve u zo spoedig mogelijk te sturen naar: Jogchem's Theaters B.V., t.a.v. de directie, Postbus 127, 3750 GC BUNSCHOTEN De proef met het ophalen van de opbreng sten door Geldnet is na de afgelopen Zomercollecte redelijk tot goed verlopen, in aanmerking genomen dat wij een geheel nieuwe formule hebben toegepast. Wij hebben uitvoerig de resultaten en pro blemen met de mensen van Geldnet bespro ken en verwachten bij deze tweede keer een veel soepeler verloop van de verwerking van de opbrengsten. Wij willen alle bedrijfsleiders nogmaals ver zoeken om alle problemen en klachten onmiddellijk bij ons te melden, zodat we meteen maatregelen kunnen nemen. De opzet van deze nieuwe ophaalservice is immers altijd geweest dat wij de medewer kers in de bioscopen zoveel mogelijk werk uit handen zouden nemen. Dus bij proble men meteen bellen! De proef met de "opgeknapte" collectebus sen is minder succesvol verlopen. Velen heb ben helaas moeten ervaren dat de nieuwe verf wel erg gemakkelijk van de collectebus sen af spatte. Het is gebleken dat de schilder niet helemaal de juiste voorbereidingen heeft getroffen alvorens te gaan spuiten. Er zijn inmiddels een aantal proeven genomen met beter een reiniging en andere verfstoffen, waardoor de schilder ons kan garanderen dat de bussen er ook na een collecte nog steeds goed uitzien. Al deze perikelen maken het helaas noodza kelijk dat sommige theaters voor deze keer weer oude bussen krijgen, het is echter echt de laatste keer dat dit zal gebeuren. De Zomercollecte heeft een totaal bedrag van 135.187,85 opgebracht, wederom een goed resultaat dat gunstig afsteekt in de rij van Zomercollectes van de afgelopen jaren. (De zomer van 1995 natuurlijk niet meegeteld). Wij hopen dat alle bedrijfsleiders in de deel nemende bioscopen hun medewerkers weer willen motiveren om een beetje te helpen bij het vergaren van de dubbeltjes, kwartjes, guldens en... groter voor de gehandicapte kinderen, die BIO zo graag een beetje helpt. Vergeet niet BIO komt van BIOSCOOP Op 22 oktober werd in een bijzondere ver gadering van het bestuur van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie de voorzittershamer door scheidend voorzitter G.B.J. Sorgdrager doorgeven aan aantredend voorzitter Robbert Wijsmuller. Het bestuur van Bio- Kinderrevalidatie is er trots op dat de 70e verjaardag gevierd zal worden onder leiding van een zo gerenommeerde representant van het Bioscoop- en Filmbedrijf. De heer Sorgdrager werd bij deze gelegen heid uitdrukkelijk bedankt voor zijn leiding in een periode waarin er bij Bio zoveel ver anderde, de naweeën van de fusie met Klimmendaal en de Johannastichting hadden veel voeten in de aarde én ook de herstructu rering van de Stichting naar een ondersteu ningsfonds voor gehandicapte kinderen von den tijdens zijn voorzitterschap plaats. Hij werd onderscheiden met de speciale erespeld van verdienste, de Zilveren Kraai, voor al zijn inspanningen en betrokkenheid. Ook de aftredende bestuursleden Max van Praag en Jean Heijl kregen deze bijzondere onder scheiding opgespeld als blijk van waardering van het bestuur voor hun inzet en betrokken heid bij Bio-Kinderrevalidatie. Noteer deze datum op uw verjaardagskalen der. We kunnen trouwens nog steeds sugges ties voor de viering van deze verjaardag gebruiken, dus stuur uw ideeën naar: Bio-Kinderrevalidatie Wekeromseweg 6 - 6816 VC Arnhem

Holland Film Nieuws | 1996 | | pagina 35