FILM Buena Vista International (Netherlands) BV of^0TK||>ME "Klokkenluider van de Notre Dame" Lobby wedstrijd Ruim 18 bioscopen deden mee aan de door BVI uitgeschreven lobbywedstrijd rond "de Klokkenluider van de Notre Dame". Dat het thema van de film zich uitermate goed leende voor creatieve, opvallende en oogstrelende decoraties bleek toen de inzendingen binnen kwamen. De keuze van de winnaars was dan ook niet eenvoudig. Maar op 4 februari jl. was het zover. Tijdens de NFC Contactdag te Utrecht werden de gelukkige winnaars door Daniella Bouhuisen gehuldigd. Een groot compliment aan alle deelnemers en de winnaars nogmaals van harte proficiat. We zijn benieuwd wat "Hercules" teweeg zal brengen! (s)*crÈ&txp Pictui De winnaars bij elkaar. Vlnr.: Chandri jahkrie (Nieuwegein), Anita Koets (Vlissingen), Harm Monique Lamberigts (Weert) geflankeerd door Daniella Bouhuisen (BVI). ie prijs; Alhambra Vlissingen. Naast de op de foto niet zicht bare indrukwekkende muurschilderingen was het de schitte rende (met kaarsen verlichte) replica van de gevel van de Notre Dame die de jury deed besluiten Ad Weststrate en zijn team, evenals vorig jaar, als winnaar uit te roepen. 2e prijs; Royal Bioscopen Weert. Bij binnenkomst in de bios coop waren de gasten in de waan zojuist het middeleeuwse Parijs te zijn binnengestapt en op weg naar de zaal sloeg menigeen een 'kruisje' bij het betreden van de kathedraal. Koster Lamberigts en zijn helpers hadden steevast een volle kerk! 3e prijs, Plaza Nieuwegein. Chandri en zijn team hadden bui ten een fraaie gevelschildering (Nieuwegein's patent!). Eenmaal binnen, waande men zich met prevelende monni ken op de achtergrond, in een ommegang van de kathe draal. Zelfs alle deuren werden voorzien van glas in lood.

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 34