m FUHL promotie-actie Voorjaarsexamen Leo Claassen Stichting Velen reageerden op onze oproep tij dens de "Verboden Voor Bazen"-verto- ningen in Utrecht en Almere, waar wij vroegen met grote ideeën te komen om de film ALL STARS lokaal te ondersteu nen. Degene met het beste idee zou beloond worden met een videorecorder. Er zaten prima ideeën tussen die hier en daar ook ten uitvoer zijn gebracht, waar voor onze hartelijke dank. Eén groots opgezet idee werd ook daadwerkelijk gerealiseerd en wel het volgende: Op 1 mei jl. werd in Oss op een afge zet marktplein een straatvoetbalwed strijd gespeeld tussen spelers van de eerste divisieclub TOP OSS en een afvaardiging van personeel van de Royal Bioscoop. Ruim vantevoren werd het geheel door een D.J. muzikaal omlijst en verzamel den zich vele toeschouwers bij de dranghekken om een glimp op te van gen van de spelers. Natuurlijk stonden er standees en werd de single van Antonie Kamerling ("Toen ik je zag") veelvuldig gedraaid. Bovendien spoor de de D.J. de mensen aan deze film beslist te gaan zien. Na afloop konden omstanders zelf een poging wagen op een doel met 2 gaten waarbij verschil lende prijzen te verdienen waren. De organisatie was in handen van Lisa van der Heijden en Colette Schuijters. De videorecorder gaat dus naar de Royal Bioscoop in Oss (geen ruzie maken dames!). De wedstrijd eindigde overigens in een nipte 14-13 overwinning voor de jon gens van TOP OSS. Ook valt er nog een eervolle vermel ding te noteren voor Fabian Ruitenberg van het Grand Théatre te Amersfoort die met een aantal prima ideeën op de proppen kwam. Hij zal een verrassings- prijs ontvangen. Namens PolyGram Filmed Entertainment Distribution van harte gefeliciteerd met de prijzen. Comelia, Elike, Heleen, Hedi, Martin, Miranda, Niels en Wallie Op dinsdag 22 april j.l. werd door de Stichting, in het Grand Théatre te Amersfoort, het voorjaarsexamen afge nomen ter verkrijging van het opera teursdiploma A of B. In totaal hadden zich voor dit examen 43 kandidaten aan gemeld. Eén kandidaat heeft zich op de dag van het examen afgemeld. De overi ge kandidaten zijn allemaal verschenen. Het examen voor het A-diploma werd schriftelijk afgenomen in 3 vakken, te weten Brandweervoorschriften, Basis Electrotechniek en Basis Lichttechniek. Het vak Cabinepraktijk werd mondeling afgenomen. Er hadden zich 35 kandi daten aangemeld, waarvan er één zich op de dag van het examen afmeldde, om een volledig examen af te gaan leg gen voor het A-diploma. Van de over gebleven 34 kandidaten slaagden er 17 in één keer (50%). Van de 4 kandida ten die een herexamen moesten afleg gen in een vak, zijn er 3 geslaagd. De kandidaat die voor zijn herexamen is gezakt, dient de volgende keer weer een volledig examen af te leggen. De kandidaten die in een keer slaagden voor het A-diploma zijn: De dames E. Dijkstra en A. Webster uit Amsterdam, A.E. Maas uit Nijmegen en J. Wisse uit Middelburg. De heren D. Bol, F.B.J. de Neeve en R. van Oosten uit Den Haag, F.J.F. Cima uit Heerlen, J. Degenaar uit Dordrecht, P. van der Hulst uit Amers foort, C.T. Jonker uit Middelburg, J. de Keijzer uit Rotterdam, S.N. Lok uit Am sterdam, G.J. Nas uit Wychen, A.H. de Nijs uit Roosendaal, G.J.A.M. Sterken uit Wageningen en F. ten Voorde uit Arnhem. Een herexamen, binnen 1 jaar, mag afgelegd worden door 6 kandidaten. Van deze 6 kandidaten haalden er 4, en dat bevreemdt het bestuur omdat dit zelden voorkomt, een onvoldoende voor het vak Cabinepraktijk. Voor het B-diploma hadden zich 4 kan didaten aangemeld die allen een volle dig examen moesten afleggen. Van de 4 kandidaten slaagden er 2 in één keer (50%). Eén kandidaat mag binnen een jaar herexamen afleggen voor een vak. Een kandidaat die werd afgewezen haalde voor geen van de vier vakken een voldoende. De kandidaten die in een keer slaagden voor het B-diploma zijn: De heren W.J.J. Droog uit Den Bosch en G.E. Pielanen uit Leiden. Het volgende examen staat gepland in het najaar van 1997, te weten dinsdag 11 november 1997 in Pathé, Schouw burgplein in Rotterdam.

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 28