Verdient u net zoveel als uw publiek? Performer Series Champ Series Leader Series ff/ue Box Series Entertainer Series Fi//-/n Series MasterSeries Screen Series Bass Series S26 S7 5J0 5045 start Screen Series A NEW WORLÜ OF SOUND!0 Museum of Jewish Heritage, New York. Filmzaal voor Steven Spielberg project. "Een bioscoopje pikken" is uitgaan op zijn best; Avontuur, drama, spanning en emotie voert het publiek weg uit de dagelijkse sleur en werkelijkheid. Sinds de eerste jaren van de "Nickelodeon" is er veel veranderd en zijn vele technieken verbeterd binnen de bioscoop. Alleen geluidsapparatuur is nooit écht veranderd sinds haar opkomst rond 1920. De meeste bioscopen vandaag de dag werken nog met apparatuur die is gebaseerd op dit eerste concept. Na de introductie van hoogwaardig opgenomen digitale films is het inmiddels duidelijk dat deze traditionele systemen gewoonweg niet voldoende meer te bieden hebben om het uiterste uit de digitale techniek te halen. De Stage Accompany Screen Series is hierop het antwoord Stelt U zich eens voor; luidsprekerkasten, slechts 23 cm diep, met het best mogelijke geluid op zowel hoog als laag volume. Alle door Stage Accompany ontwikkelde systemen zijn voorzien van de Ribbon Compact Driver, een luidspreker die de realiteit zonder vervorming in uw bioscoop brengt. Zowel analoge als digitale films krijgen een spraakverstaanbaarheid die er voor zorgt dat uw publiek één wordt met de film, zonder optreden van vervorming of luistermoeheid. Over de gehele wereld ontdekken steeds meer mensen in de filmindustrie de apparatuur van Stage Accompany. Een goed geluid is tegenwoordig allang geen luxe meer, maar een noodzaak; de film eist het beste, uw publiek verlangt het beste en verdient het beste... New Stage Accompany Anodeweg 4 1627 U Hoorn Tel: 0229 282930 Fax: 0229 282920 Internet: www.stageaccompany.com stage accompany

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 30