6l( MO EH O RLM-TON-TËCHNIK O Bioscooptechniek 24 uur telefonische service frttt f SonyDynamic J UUJ Digital Sound. Voor uw theater de totale in één hand raadgeving verkoop planning service 1| DOLBY STEREO DIGITAL tel. 0049-211 37 30 47. fax 0049-211 38 17 34 STICHTING BIO-KINDERREVALIDATIE NIEUWS VAN BIO Het jaarlijkse FilmSportSpektakel stond ook dit jaar weer in het teken van sportivi- teit ten behoeve van Bio. Bestuur en direc tie van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie zijn zeer verguld met deze, inmiddels tra ditionele, bijzondere aandacht van alle medewerkers in het Bioscoop- en Filmbe drijf. De organisatoren: Kiki Dilweg, Paulette Buen- ting en natuurlijk Jac. Goderie zijn er ook dit jaar weer in geslaagd om een feestelijke dag te organiseren, waarbij het grote enthousias me en soms zelfs sportief fanatisme bij draagt aan een geweldige sfeer. De cheque ter waarde van 4.000,- werd vlak voor de prijsuitreiking door Jac. Go derie aangeboden aan Fred de Haas, die namens directeur Willem van Tuyll, de aan wezigen bedankte voor hun bijdrage en aankondigde dat het bedrag geheel besteed zal worden aan de vernieuwing van de Kinderboerderij op het Bio-terrein. Door de op handen zijnde bouw van een nieuwe manege op het Bio-terrein is het nodig om ook de verblijfplaatsen voor de dieren op de Kinderboerderij te vernieuwen. De Kinderboerderij is nog steeds een be langrijk hulpmiddel bij de ontspanning van gehandicapte kinderen, dus het FilmSport- bedrag wordt zeer nuttig besteed. Bij de aanbieding van de cheque memoreer de Jac. dat dit al de vijfde cheque van het FilmSportSpektakel was en dat Bio de afge lopen jaren dus zo'n f 20.000,- ontvangen heeft. Wij zijn zo vrij om Jac. hierbij te corrigeren, want het was al de zesde cheque van het FilmSportSpektakel en het totaalbedrag is opgelopen tot 23.250,- ('91: f 4.250,- '92 3.000,- van '94 t/m '97 f 4.000,-) Wij willen alle deelnemers hartelijk bedanken voor hun royale bijdrage aan Bio- Kinderrevalidatie; opnieuw is gebleken dat Bio terecht trots is op de nauwe, zeventig jarige, banden met het Bioscoop- en Film bedrijf. BIO'S MIDZOMERBARBECUE Op 21 augustus vond voor de tweede keer de Bio-Midzomer-Barbecue plaats op het Bio-ter rein. Dankzij het fantastische zomerweer was de tweede editie van dit eetfestijn zo moge lijk nog gezelliger dan vorig jaar, toen het vrij fris was. De heer Miedema, telg uit een fameus bioscoopgeslacht en van oudsher betrokken bij Bio, heeft zijn Lion's Club in Landsmeer ervan kunnen overtuigen dat Bio een "doel" is om jaarlijks iets voor te onder nemen. Het gevolg was vorig jaar de schen king van een grote gasbarbecue aangevuld met een hoeveelheid vlees en andere, voor een geslaagde barbecue noodzakelijke, ingrediënten. De directie van Bio besloot reeds vorig jaar om van de barbecue een happening te maken voor alle gasten die in de vakantie-bungalows verblijven; daarbij worden alle personen en instellingen die in het afgelopen jaar iets voor Bio hebben gedaan uitgenodigd om gast van Bio te zijn. Na de barbecue in de open lucht werd, ook in de open lucht, een filmvoorstelling gege ven. De heer Frank Romijn, de bekende reis bioscoop-exploitant uit Veenendaal, stelde geheel belangeloos zijn projectie-apparatuur ter beschikking om van deze openluchtvoor stelling een succes te maken. Vertoond werd de film "Gaby", waarvan in 1988 door Columbia Pictures een kopie aan Bio werd geschonken. De heer Romijn ver zorgde een uitstekende voorstelling. Ondanks het wat zware karakter van deze nog steeds boeiende film was de reactie van de aanwezigen op dit initiatief erg positief. Volgend jaar is er opnieuw een Midzomer- barbecue, want de heer Miedema heeft reeds toegezegd dat hij weer met zijn Lion's Clubleden aan de slag zal gaan voor Bio. Ook de heer Romijn heeft al toegezegd dat hij volgend jaar weer van de partij zal zijn en dat getracht zal worden een aardige komedie te vertonen voor een breed publiek. Dus houd onze barbecue in de gaten en kom ook; wij zullen u tijdig informeren. BIO 70 JAAR De viering van het zeventig jarig bestaan gaat nog het hele jaar door. De Gouden Bio Harten-actie loopt nog steeds voorspoedig, vooral nadat Jogchem's Theaters en Pathé Cinemas zich extra voor deze actie hebben ingezet. Ook individuele initiatieven worden nog steeds ontplooid en dragen bij aan het uiteindelijke resultaat. TIP: De Bio Gouden Harten lenen zich bijzon der voor gebruik als een origineel relatiege schenk met kerst en nieuwjaar. Waarom stuurt u uw relaties niet eens een Gouden- Hart en ondersteunt u tegelijkertijd het Bio Jubileum. Wij zijn graag bereid om u nader over de mogelijkheden te informeren. (Bio 026-48 38 201, Mevrouw Ans Eernstman of Fred de Haas). Het ziet er naar uit dat er in de komende maanden diverse activiteiten gepland worden in bioscopen ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan van Bio. Wij krijgen heel veel aan vragen en suggesties om iets te mogen en kunnen doen voor Bio. Wij zijn blij dat Bio kennelijk weer veel meer leeft in de bio scoop-wereld. Waar mogelijk zullen wij alle activiteiten zo veel mogelijk ondersteunen en stimuleren. Ook op het vlak van speciale premières zijn er veel activiteiten. Het ziet er naar uit dat er twee belangrijke premières ten bate van Bio worden gepland tegen het einde van het jaar, Nadere informatie kunt u in het volgende Bio-Nieuws tegemoet zien. Er wordt momenteel gewerkt aan een grote afsluiting van het Bio-jubileum jaar op 20 maart 1998. (Op 21 maart wordt Bio 71!) Een groot gala dat een breed publiek zal bereiken is in voorbereiding. Zodra een en ander meer vorm heeft gekregen, zullen wij u verder informeren. TENSLOTTE: Als de eerste voortekenen juist blijken dan is de Bio-Zomercollecte op weg om weer een ouderwetse opbrengst op te leveren. Nu reeds willen wij alle bioscoopmedewerkers, bedrijfsleiders en concerns bedanken voor hun bijzondere inspanningen. De definitieve uitslag hopen wij in het vol gende Bio-Nieuws te kunnen melden. DIGITAL SOUND

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 25