Winnaars Bioscoopbon Incentive '96 Galapremière BEAN rmmz vervolg van pog. 29 "Stichting Nationale Bioscoopbon" De winnaars van de incentive 1996 heb ben inmiddels hun uitjes naar Walibi Flevo, MovieWorld en Euro Disney achter de rug. De enthousiaste reacties die van de verschillende theaters werden ontvan gen, hebben ons gesterkt in de overtui ging dat een beloning in deze vorm de medewerkers aanspreekt en zeker bij draagt aan een grotere inspanning om de Nationale Bioscoopbon te verkopen. MOVIE WORLD 1997 Vanwege het uitstekende resultaat van de verkoop en inname van de bioscoop bonnen in 1996 had Polyfilm Zoetermeer een reis gewonnen naar MovieWorld in Duitsland. In de vroege ochtend van 27 mei ver trokken wij met de bus. Na een voor spoedige reis zonder files kwamen wij aan. Het weer was redelijk, het was ten minste droog. Bij binnenkomst namen wij de groepsfo to onder het WB logo, zodat wij konden bewijzen dat wij er ook echt waren geweest. Het was gelukkig niet erg druk dus de wachttijden bij de attracties vie len mee. Wij vonden allemaal de acht baan van "Lethal Weapon" het gaafst. Moe maar tevreden verlieten wij rond sluitingstijd (te vroeg) het pretpark. Namens het personeel van de PROME NADE Bioscoop te Zoetermeer BEDANKT! DISNEYLAND PARIJS, 8 9 juni 1997 Zondagmorgen. Half zes. Zaandam Station. Nog wrijvend in onze ogen ver zamelen we ons voor het langverwachte reisje naar het park van Mickey Mouse en zijn vriendjes. De busreis begon rustig. Na ongeveer een uur rijden stapten onze collega-winnaars uit Nijmegen in. Na ruim zeven uur hobbelen in de bus konden we dan eindelijk het park betreden. Het aan blik vanuit de bus was al geweldig en we konden niet wachten totdat we losgela ten werden. Voorbij de poort opende zich een totaal andere wereld. We kwamen ogen tekort, waardoor het soms moeilijk was de groep bijeen te houden. Het was alsof we een levend sprookje binnen stapten. In de bus hadden we al beslo ten dat we eerst maar met wat rustige attracties zouden beginnen. Een ding was zeker, we wilden met Mickey of Minnie Mouse op de foto. Na een rondje Discoveryland en Fantasyland hadden we genoeg moed om afgeschoten te worden in Space Mountain. Met knikkende knie ën stonden we in de rij. De rit naar de ruimte was zeker de moeite waard. Een paar aanvankelijk angstige groepsleden waren zo enthousiast dat ze de volgende dag niet meer bij de Space Mountain waren weg te slaan. Overigens waren we nog steeds Mickey en Minnie niet tegen het lijf gelopen, 's Avonds stond de disco theek op het programma. Ook in de discotheek kwa men we geen housende Mickey en Minnie tegen. Na een paar uur dansen waren we wel toe aan onze nacht rust. We moesten immers de volgende morgen weer fris op om optimaal van het park te kunnen genieten. Na het ontbijt hebben we onze zoektocht naar Mickey weer voortgezet. Ook deze poging bleek tevergeefs. Gelukkig was de tweede dag een stuk rustiger dan zondag waardoor we in een korte tijd veel attracties konden zien en beleven. "Time flies, when you're having fun"... ging deze keer ook weer op. Klokslag 14.00 uur stond de groep weer bij de bus. Nadat de niet al te vrolijke chauffeur de koppen had geteld, kon de terugreis beginnen. Ondanks dat het kort was, waren het twee onvergetelijke dagen. Namens het hele Saentje-team willen we de Stichting Nationale Bioscoopbon enorm bedanken voor deze onvergetelij ke ervaring. En volgend jaar nog meer bioscoopbonnen verkopen. We gaan ervoor! Binnenkort hoopt de stichting de tussen stand bekend te maken van de incentive 1997. Deze incentive is gesplitst tussen concerns en onafhankelijken om de kans op succes voor alle betrokkenen groter te maken. Via Additioneel zal de stand over de eer ste 24 weken van dit jaar bekend worden gemaakt. In de vorige editie van Additioneel heb ben wij alle bioscoopmedewerkers uitge nodigd een foto in te sturen waarop hij of zij, gekleed in het Nationale Bios coopbon T-shirt, in een leuke situatie, of op een aparte plek in eigen stad of regio, staat afgebeeld. Er is een smakelijk diner voor tien perso nen in Planet Hollywood te winnen. Inzendingen zijn tot eind september nog van harte welkom. Op 9 juli jl. vond in het Rembrandt Theater in Eindhoven een galapremière plaats van BEAN. De gasten was verzocht zich 's avonds in Black Tie te melden in een zeer exclusie ve Business Club: Ravensdonck. Daar werden zij opgewacht met koffie waarna ze verzocht werden zich per limousine, Rolls Royce of Mini-Cooper naar het theater te begeven. Er waren die avond 5 zéér speciale Mini- Coopers beschikbaar gesteld door Rover Nederland. Over het overvolle marktplein werden de gasten naar het theater gere den waar een echte piccolo de deur opendeed en een foto graaf een foto van de gasten maakten als herin nering. Ook stonden er twee "security guards" bij de deur om de mensen te ontvangen en te verma ken. Eindelijk binnen kon men zich tegoed doen aan Amerikaans Bier in een Amerikaanse omgeving, door V&D gebouwd in de foyer. afging want er was een onverwachte gast die het hem zeer moeilijk maakte, Mr. Bean's look-a-like! Na afloop werd er flink gefeest op 2 loca ties in de binnenstad waar ondermeer een reis voor 2 personen werd verloot door V&D. Natuurlijk was er Champagne, Live-muziek, veel hapjes en drankjes. De Minerva Groep en PolyGram Filmed Entertainment kunnen terugkijken op een geslaagd evenement. Namens het Rembrandt Theater Eind hoven, Gerrit Doorn Toen iedereen binnen was kon de locoburge meester de avond ope nen wat hem moeilijk De Heren Van Willigen en Ruyters van de Minerva Groep arriveren

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 29