Uitreiking Gouden Mickey's 1997 WINT M BIOSCOOP IN 1998 DE GOUDEN MICKEY FILM, Op 9 september jl. werden in het Grand Théatre te Amersfoort de Gouden Mickey's 1997 door Buena Vista's Daniella Bouhuisen uitgereikt in de categorieën "groot", "groter" en "grootst". Een Gouden Mickey wordt toegekend aan theaters die o.a. Buena Vista product goed presenteren aan het publiek; unieke en ludieke acties opzetten en investeringen niet uit de weg gaan. Hier ziet u de gelukkige winnaars van 1997. De Gouden Mickey in de categorie "groter": Tjitske Storm en het team van het Grand Théatre Amersfoort. Fantastische resultaten met "Ran- som" en "101 Dalmatians" en goede trailering geven de doorslag voor de toekenning van deze prijs. De speciale prijs voor de bioscoop/exploitant die "Karakter" heeft getoond gaat naar City/Movies Utrecht en Bioscooponderneming Wolff. Inmiddels hebben ruim 16.000 bezoekers deze prachtige Nederlandse film in City/Movies bekeken! Sinds de premièredatum heeft "Karakter" in Nederland maar liefst 100.000 bezoekers getrokken waarvan niet minder dan 33% in een bioscoop van Bioscooponderneming Wolff! "Karakter" heeft het Gouden Kalf voor beste film gewonnen en loopt nog in diverse steden in het land. Albert-)an Vos is nog druk aan het bouwen, dus nemen Yvonne Vos en Norman Portier de honneurs waar. Luxor Hoogeveen wint met stip in de categorie "groot" door BVI films uitstekend te ondersteunen en innova tief met beschikbaar gestelde publiciteitsmaterialen om te gaan. Pathé Schouwburgplein is de trotse winnaar in de cate gorie "grootst". Deze bioscoop trok de meeste bezoekers met The Hunchback of Notre Dame: maar liefst 34.701!

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 15