Leest U Holland Film Nieuws? Inhoudsopgave Het Citaat Elke keer als het decembernummer van Holland Film Nieuws in zicht komt krijgt de redactie (en vooral de Blad Manager) het altijd een beetje op de heupen. "We moeten iets bijzonders doen met dat Kerstnummer!", wordt er al halverwege de zomer geroepen. Gevolg? De betrokkenen gaan op zoek naar de ultieme rust alvorens ze zich op het decembernummer storten om daar het jaarlijkse hoogtepunt van te maken. Iedereen bereidt zich op zijn eigen manier voor dus werden Texel en de westkust van Canada ter medi tatie opgezocht en werden er in Vlissingen nieuwbouwplannen voor een bio scoop gepresenteerd. Dat is nu achter de rug en het team is klaar voor de decemberfinale. Maar toen ter sprake kwam hoe we het blad een aardige attentie zouden kunnen meegeven (een CD single van "Tomorrow Never Dies" of een "Titanic" ijs blokjeshouder) was de meest prangende vraag: Komen zulke cadeautjes wel terecht bij de mensen voor wie ze bedoeld zijn: de (beoogde) lezers van Holland Film Nieuws: de theater-, distributie- en productiemedewerkers? Of belanden ze allemaal in de koffer van de eerste de beste die het blad onder ogen krijgt? Krijgen de medewerkers het blad eigenlijk sowieso wel onder ogen? Een klein bereikonderzoek werd verricht en de conclusie leek gerechtvaar digd dat de theatermedewerkers Holland Film Nieuws inderdaad te weinig in handen krijgen (om over het lezen ervan dan maar te zwijgen). Daarmee werd een waar dilemma aangeboord. Als ze het blad niet (kunnen) inzien wat weten ze dan van zaken als "Idee van het laar", "de Biosman/vrouw" van het Jaar en andere wetenswaardige zaken? Nu kan er worden overgegaan tot het verspreiden van meer exemplaren van Holland Film Nieuws, maar lossen we daar het probleem mee op? We kun nen het natuurlijk proberen. Wat vindt u er eigenlijk van? j. Huijsdens - Redacteur - Personalia en Brancheberichten 4 NFC Marketing maakt zich op voor 1998 4 Bioscoop in beeld: 6 60 jaar Corso Theater in Casticum Servicebioscoop "Hofplein" in Veenendaal geopend - Box Office: 8 Een gesprek met de makers van Hercules - Het Eerste Nationaal Congres Entertainment 9 door Jan Ott - De uitreiking van de Gouden Mickey's 15 - NFC Onderzoek door Jan Ott 10 - Bedrijfsportret: The Publicity Company 12 door Kyra Heitlager - De Pen 17 door Heleen Rouw van PolyGram Filmed Entertainment - Stichting Bio Kinderrevalidatie 18 - Gouden Kalveren 20 door Jac. Goderie - AV Platform 23 - Bedrijfspensioenfonds bestaat 40 jaar 24 - Voetbalagenda 1997/1998 27 - NieuwsNieuwsNieuws 31 - Colofon, agenda, adverteerders 34 "Met alle respect voor Pathé, maar ze sluiten net zo hard als dat ze openen. Hoe eerder er aan de monopolie-posities geknaagd wordt, hoe beter." Buena Vista Managing Director Paul Zonderland over de Nederlandse bios- coopmarkt in Muziek Beeld van 21 augustus 1997.

Holland Film Nieuws | 1997 | | pagina 3