Filmsportspektakel 1998 Filmsportspektakel 1999? Islrow- De blessures van 1998: Alhoewel niets aan het toeval werd overgelaten was er toch weer een aantal deelnemers dat met de nodige blessures naar huis ging. Dit jaar bestonden de blessures uit twee insta biele knieën die moesten worden getaped, een zwaar gek neusde pols, een 2e graads brandwond aan de hand, een gemanipuleerde rib, drie wespensteken, vijf blaren, een heup kneuzing, een rugblessure, een acute migraine aanval en een teenontwrichting. De winnaars van 1998: jj\ Raymond Zwanziger van Bioscoop 't Saentje mocht zich FilmSportSpektakel Kampioen 1998 noemen en ging met de eer én een groot prijzenpakket naar huis. Tennis R. Impeld Pathe Maastricht Fierlejeppen j. Bender Metropole Den Haag Bowlen 1. Soe Midi Tilburg Trail Parcours N. van Balen Duware Triathlon G. Uitenwijk NFC Marketing Spel F. Vallendonk Van Heijmont A. Steffens R. Neugarten H. Pos A. van de Pols NFM Shooting Star Shooting Star Shooting Star Pathe Cinerama Rotterdam Klimwand R. Zwanziger 't Saentje Zaandam Airbike F. Bovelander Titra Film Hoewel het FilmSportSpektakel '99 nog ver weg lijkt te zijn, kan met de voorbereidingen niet vroeg genoeg begonnen worden. Hoe kun je dat beter doen dan de afgelopen editie te evalueren en jezelf vragen te stellen als: moet op basis van de ervaringen van dit jaar tot herhaling van de sportdag wor den overgegaan? Heeft de dag aan de verwachtingen voldaan? Op welke punten zou het evenement verbeterd kunnen wor den? Een manier om die vragen beantwoord te zien is door ze te stellen aan de bedrijven en mensen die de dag mogelijk maakten: de sponsors en de deelnemers. U begrijpt het al, we hebben een aantal vragen waar we graag uw reactie op horen. Of u nu wel of niet heeft meegedaan aan de dag en de activiteiten, wel of geen geld heeft betaald om de dag mogelijk te maken, laat het ons weten door de onderstaande vragen in te vullen en deze pagina op te sturen of te faxen naar het inmiddels welbekende adres: NFC Marketing Postbus 75048 - 1070 AA AMSTERDAM Faxnr.: 020-6750398 1) Heeft u of uw bedrijf meegedaan aan het FilmSport Spektakel 1998? D Ja, persoonlijk (ga naar vraag 3) O Ja, met het bedrijf waar ik voor werk (ga naar vraag 3) O Nee, ik heb niet meegedaan (ga naar vraag 2) 2) Waarom heeft u niet meegedaan aan de sportdag? 3) Vindt u dat de sportdag in 2999 herhaald moet worden? 4) Wat vindt u van de lokatie waar het FilmSportSpektakel ook dit jaar plaatsvond? B Goed D Minder goed, ik geef de voorkeur aan 5) Denkt u dat het FilmSportSpektakel op een andere dag in de week en/of een andere tijd in het jaar meer deel nemers zal opleveren? D Ja, namelijk op Nee 6) Als u het FilmSportSpektakel een cijfer moet geven van een 1 tot en met een 10 wat geeft u dan? y) Als er iets aan de dag zou moeten worden veranderd, wat zou u dan aanpassen als u in het organiserend comité zou zitten? Bedrijf: Naam: Functie: L Ll-fij '-i J JJ

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 21