'J'Fjüm: Festival stond met een prachtig Gouden Kalveren-decor en gaf informa tie over het Festival en deelde na afloop van de Nederlandse films in de bioscoop kaartjes uit om je zomer- vriendje gratis mee naar het Neder lands Film Festival te nemen. Kicks waren er in de Buena Vista's Arma- geddon-simulatietruck! Via de filmbalie (waar je alle informa tie over het bioscoopprogramma kon krijgen en mee kon doen aan de film quiz), liep je uiteindelijk naar de Bioscoop. Ook de Stichting Nationale Bioscoopbon heeft veel prijswinnaars van de filmquiz gelukkig gemaakt met een Bioscoopbon. Megafestatie 1999 De voorbereidingen voor 1999 zijn inmiddels al weer van start gegaan. We hopen dan met veel partijen samen een krachtige filmpoot op de Mega festatie neer te zetten, waarbij vooraf gaand en tijdens dit evenement enorm veel landelijke publiciteit voor film zal "De metamorfose" van gewone Megafestatiebezoekers tot filmsterren in het Film café zijn. We hopen komend jaar met zoveel mogelijk partijen het program ma te realiseren. Nergens anders krijg je zo'n grote groep jongeren bij elkaar. Mede dankzij alle deelnemers in het filmcafé, de filmdistributeurs, Het Nederlands Fonds voor de Film, NFC Marketing, sponsors en medewerking van de Jaarbeurs is de Megafestatie in 1998 een groot succes geworden. Interesse in participatie in het 'filmcafé 1999', vertonen van commercials, opzetten van gezamenlijke acties? Neem gerust contact op met Taxon Events (0317- 421934). MEGAFESTATIE 1999; the place to be! Taxon Events, Wageningen Gerben Kuipers Miranda Sloot Marieke Laméris Fotograaf: Guy Ackermans

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 23