Personalia Brancheberichten Filmbedrijf zwaait Paul Zonderland uit Drs. R. de Waard (42) is op 17 augustus jl. als directeur in dienst ge treden bij Bioscoop onderneming A.F. Wolff B.V. De Waard heeft eco nomie gestudeerd in Rotterdam en is afkom stig van de Gemeente Utrecht, waar hij de afgelopen zeven jaar directeur was van de Dienst voor Sport en Recreatie. Onder zijn leiding werden enkele nieuwe sport- en recre atiecomplexen gerealiseerd, is de dienst gereorganiseerd en zijn enkele grote evenementen naar Utrecht gehaald als de Davis Cup en de WK Hockey. Na zijn inwerkperiode zal binnen de directie van Wolff B.V. een nadere taak verdeling worden gemaakt. De, na de pensionering van de heer Bakker, inge voerde taakverdeling waarbij mevrouw drs. M.L. Wolff directeur filmvoorzie- ning is met de heer T.J. Dijkema als manager programmering, zal daarbij worden gehandhaafd. De kleurrijke booker Wallie Pollé heeft na jaren een punt gezet achter zijn loopbaan bij Movies/Meteor en Poly- Gram. Pollé koos ervoor om zijn carriè re voort te zetten bij distributeur Cinemien waar hij inmiddels Anne- mieke Vellema heeft opgevolgd. Vellema is nu te vinden bij het Maurits Binger Film Instituut waar zij werkt als assistent trainer. Ook Wallie Pollé moest vanzelfspre kend een opvolger krijgen en dat is Immo Nijhof geworden. Immo werkte al enige tijd bij PolyGram Filmed Entertainment op zowel de afdeling publiciteit als de afdeling booking. Bij PolyGram werd ook afscheid ge nomen van financieel medewerker Bart Rietbergen. Bart heeft zijn heil inmiddels buiten het filmbedrijf ge vonden. De nieuwe assistent booker van Columbia TriStar Fox Films is voor me nigeen een oude bekende, te weten Comelia Koren. Zij komt binnenkort het team versterken. Het Columbia team heeft enkele weken geleden overigens afscheid genomen van Rachelle Berkhout. Rachelle, die vorige maand ook in het huwelijksbootje stapte, is verhuisd naar Londen waar ze op het kantoor van 2oth Century Fox is gaan werken. Ook Daniella Bouhuisen van Buena Vista International heeft inmiddels de huwelijksbellen horen luiden. Op 4 september gaf zij het Ja-woord aan partner en voormalig Disney collega Kees Koot. Buena Vista Internationals Eline Danker werd op 12 september moeder van zoon Laurens. De geboortegolf die Nederland in haar grip houdt, houdt nog even aan. Louis Kagenaar, van Harrison en Kagenaar, en Carola van Eybergen werden op 31 juli jl. vader en moeder van Charlotte Fabia. Van Paulette Buenting, voorheen zaam bij Warner Bros., kan gezegd worden dat ze terug is van even weggeweest. RMB Nederland is het bedrijf dat Paulette, in haar functie van Events Manager van RBM Events, kantoor biedt. 25 jaar lang is hij al werkzaam als operateur in het filmbedrijf. Daarom ontving M. Kubilay on langs uit handen van Jordi Wientjes van Jogchem's Theaters de gouden speld en de bijbe horende oorkonde. werk- Paul Zonderland bekijkt het cadeau dat hij kreeg van NFC Marketing. Op woensdag 8 juli jl. werd* in het Amsterdamse Filmmuseum door een groot aantal collega's afscheid geno men vaj^ Paul Zonderland, voorheen Managing Director van Buena Vista International (Netherlands) B.V. Paul is inmiddels met zijn gezin vetrokken naar Rome waar hij aan het einde van dit jaar de functie van Managing Director van Buena Vista Int. Italië op zich zal nemen. Ook Michel van de Sluis en Rob van de Berg van Action Freight konden Paul Zonderland niet laten vertrekken zon der afscheid van hem te hebben geno men. "Karaktervolle" cadeau 's van Floor Features' Laurens Geels. First

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 4